Туристичний барометр: кому цікавий Львів

Управління туризму міськради підбило підсумки туристичних відвідин міста в лютому

інфографіка: barometer.lviv.ua
До Львова найчастіше на екскурсії їдуть туристи передусім з України, Туреччини, Німеччини, Польщі та Білорусі.
Традиційно інформацію про туристичні потоки збирають готелі, гостели, центри туристичної інформації та навіть аеропорт Львова. Щомісяця її систематизують у “Львівський туристичний барометр”, який цього року доповнився новою рубрикою – “Топ-5 країн”, звідки приїздять до Львова.
Як розповіла “Пошті” Галина Малець, начальник управління туризму Львівської міськради, таку функцію додали, щоб можна було побачити, хто саме відвідав наше місто. Торік управління туризму міськради мало лише кількісні дані. Тепер же є, так би мовити, і географія туризму. 
“Загалом дані за лютий 2015-го схожі на дані аналогічного періоду торік. Тоді в Україні також був особливий час: до Львова туристи їхали вже не так активно, а цільові ринки трохи змінилися. Два чи три роки тому в нас було п’ять цільових ринків, із них найбільший – Україна (вона й сьогодні залишається найвагомішим ринком для Львова), далі – наші країни-сусіди: Польща, Білорусь,  Німеччина та Росія.
Якщо нині подивитися на інфографіку, яку ми отримали від нашого проекту “Львівський туристичний барометр” за лютий, побачимо, що друге місце після внутрішнього ринку посідає ринок Туреччини. Кількість туристів звідти дуже значна”, – розповідає Галина Малець. 
Зі слів співрозмовниці, наразі важко прогнозувати, які ще нові рубрики можна додати до шкали “Львівського туристичного барометра”.  “Нашу платформу заповнюють готелі та гостели. Для них це створить лише додаткову роботу, забиратиме більше часу. Це може бути незручно для людей, які беруть участь у проекті,  їх клієнтів, гостей Львова”, – каже Галина Малець. 
Зазначимо, що цього тижня управління туризму ЛМР розпочне проводити опитування туристів на вулицях міста. Це робитимуть упродовж місяця, а аналіз буде ширшим – включатиме мету поїздки наших гостей, їх вік та інші дані.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7961 / 1.53MB / SQL:{query_count}