Шана Героям

На Личаківському кладовищі вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні

У Львові, 22 лютого, на Личаківському кладовищі на полі почесних поховань №67 відбулася екуменічна панахида, покладання квітів та лампадок.

Вшанувати пам’ять Героїв Небесної сотні прийшли представники влади області та міста, духовенство, громадські діячі, рідні та близькі  загиблих на Майдані. Вперше на місці поховань підняли Державний прапор України. Родичі, які втратили за час Революції Гідності своїх близьких, кажуть – вірять, що торішні події на Майдані змінили країну. 

“Нема сліз, бо усі сльози ми вже виплакали. Дякую сьогодні всім, хто знайшов час, щоб ми разом тут зібрались. Це важливо для рідних, для тих Ангелів, які сьогодні в небі, дивляться на нас. Вони вмирали за наш прапор. Сьогодні прапор є разом з ними. Тепер на цьому місці прапор буде завжди… Якщо ми будемо разом – ми переможемо. Слава Героям Небесної сотні! Слава Україні!”, – наголосив міський голова Львова, інформує прес-служба ЛМР.

Як зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Підлісний, 18-20 лютого минулого року Майдан і вулиця Інститутська стали перехрестям геополітичних інтересів. “Росія вже віддавна прагнула повернути собі статус другого полюса впливу в світі. І на шляху цих імперських побажань стали хлопці з дерев’яними щитами. Цей дерев’яний щит зупинив ядерну державу”, – зазначив Юрій Підлісний, інформує прес-служба ЛОДА.

“Україна Росії потрібна, бо тут є ресурс, тому що вона вкрала в нас історію, бо Україна – це вихід далі. І саме ці хлопці зупинили її. Тут ми вшановуємо Небесну сотню, яка, на жаль, на сході України вже переросла в  Небесний легіон. Змінена Україна – це перекреслені геополітичні амбіції агресора. Ці хлопці показали нам приклад, куди потрібно прямувати, і що зміна можлива лише тоді, коли ти жертвуєш собою”, – додав він.

Як писала “Пошта”, 20 лютого біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбулось багатотисячне народне віче “Майдан: боротьба за незалежність”, присвячене першій річниці пам’яті Героїв Небесної сотні. 

“Сьогодні серед нас є ті, кого ми не бачимо. Це – 18 ангелів Небесної сотні і 121 воїн АТО, які народилися на Львівщині. Вони загинули за незалежність і свободу України. Кожен з них заслуговує, аби ми їх пам’ятали і вірили в справу, яку робимо”, – зазначав очільник Львівщини Олег Синютка.

Фото: прес-служба Львівської ОДА, прес-служба ЛМР
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7677 / 1.54MB / SQL:{query_count}