Вітання з ювілеєм

Петро Колодій вручив відзнаку Львівської облради піаністці Марії Крушельницькій

У Львівської національній музичній академії ім. М. Лисенка музична громадськість Львівщини вітала з ювілеєм – 80-літтям – видатну українську піаністку, народну артистку України, професорку Марію Тарасівну Крушельницьку.
До привітань колег та учнів приєднався голова Львівської облради Петро Колодій. Відзначивши надзвичайно великий внесок Марії Крушельницької в українську культуру, він побажав ювілярці сил, міцного здоров’я та багато років натхненної праці. Також Петро Колодій вручив Марії Тарасівні найвищу нагороду Львівської облради – відзнаку обласної ради, інформує прес-служба облради. 
Під час урочистої академії пролунало багато гарних і теплих слів на адресу ювілярки, яка виховала багатьох учнів. Вони висловлювали неймовірну вдячність Марії Тарасівні як надзвичайній людині, педагогу, що виховав і далі виховує гідних людей.
„Я в музиці по-справжньому щаслива. Мені Бог дав силу працювати 50 років. Я полюбила свою працю. Мені Бог дав відчути щастя від своєї праці, від результатів праці своїх учнів, які в геометричній прогресії примножують те, чого я їх навчила. Я горда, щаслива і задоволена”, – зазначила ювілярка.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8531 / 1.52MB / SQL:{query_count}