Франковий виш – у лідерах

Львівський національний університет ім. І. Франка, за даними інформаційного ресурсу Освіта.ua, очолює рейтинг вищих навчальних закладів Львова та Львівщини, що посідають найвищі місця в консолідованому рейтингу вишів України за 2014 рік.

фото: wikimedia.org
За підсумками минулого року Франковий університет ввійшов до п’ятірки лідерів у загальному освітньому рейтингу, до трійки кращих класичних університетів України та є беззаперечним лідером серед університетів Західного регіону, інформує прес-центр вишу.
Прикметними є й високі позиції ЛНУ ім. І. Франка в одному з найпрестижніших рейтингів за даними Scopus, що є загальновизнаним міжнародним показником успішності наукової роботи і формується на підставі кількості цитувань та публікацій у Scopus та в індексі Гірша.
Останні показники рейтингу, за даними Scopus, свідчать про високу оцінку праці викладачів і наукових працівників вишу, успішне залучення молоді до наукової роботи, а також про активну співпрацю з провідними міжнародними освітніми та науковими центрами, зазначають у прес-центрі ЛНУ.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7782 / 1.52MB / SQL:{query_count}