Міністерські візити

Головний медик країни Квіташвілі їде до Львова, а міністр Розенко відзначив позитивний досвід Львівщини в роботі з переселенцями

фото: прес-служба ЛОДА
Наступного тижня з робочою поїздкою Львів відвідає міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі. Також найближчим часом запланований візит міністра аграрної політики України Олексія Павленка, повідомляє прес-служба Львівської міськради.
“Цього тижня у Львові був міністр соціальної політики Павло Розенко. Є його програма і план дій. Також наше місто відвідав міністр молоді та спорту. Через тиждень має прибути міністр аграрної політики і міністр охорони здоров’я. Це добре, що міністр до нас їдуть”, – зазначає міський голова Львова.
Зокрема, перебуваючи у Львові, Павло Розенко відзначив позитивний досвід Львівщини в соціальній сфері. Загалом, із його слів, для отримання статусу ветерана учасника бойових дій АТО в Україні вже звернулося понад 10 000  військових. Також він зауважив, що вже налічується близько 900 000 осіб, які переїхали з території, що не контролює українська влада.
Львівщина може пишатися новаціями, запровадженими в соціальній сфері. Зокрема, варто відзначити позитивний досвід комунікації влади з громадським активом щодо внутрішньо переселених осіб
При цьому він відзначив позитивний досвід Львівщини в роботі з переселенцями. “Львівщина може пишатися новаціями, запровадженими в соціальній сфері. Зокрема, варто відзначити позитивний досвід комунікації влади з громадським активом щодо внутрішньо переселених осіб. Як добре тут налагоджена робота! Інші області можуть лише позаздрити. Все відпрацьоване до автоматизму!” – наголосив Павло Розенко. 
Урядовець також відзначив позитивний досвід Львівщини у проведенні реабілітації, наданні психологічної допомоги та протезуванні учасників АТО. “Ми зацікавлені, щоби власним досвідом Львівщина ділилася з іншими областями”, – резюмував Павло Розенко.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8276 / 1.53MB / SQL:{query_count}