Україна єдина!

Вимушені переселенці зі сходу і Криму разом із львів’янами зв’язали 120-метрову «Стрічку єдності»

фото: Андрій Польовий
У Львові 22 січня біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбулася Всеукраїнська акція «Одна єдина соборна Україна». Організували захід за ініціативи громадської організації, створеної вимушеними переселенцями зі сходу України, «Схід і Захід разом» і за підтримки Народної Самооборони Львівщини.
«Сьогодні в суспільстві точиться багато розмов щодо майбутнього Донбасу. Здебільшого користувачі соцмереж дискутують, чи варто відстоювати окупований Донбас і далі воювати на сході. Крім того, формується негативний образ вимушених переселенців як інертних осіб без громадянської позиції. Акція «Одна єдина соборна Україна», що відбулася в 15 містах, засвідчила: Донбас – це Україна. Переселенці та представники місцевих громад вийшли на площі і висловили однозначну позицію щодо єдності країни, збереження її кордонів», – зазначила координатор ГО «Схід і Захід разом» Надія Нещаденко.
До акції у Львові долучилися понад 200 осіб, які зв’язали 120-метрову «Стрічку єдності». Учасники писали свої побажання Україні й об’єднували клаптики у спільну стрічку. Згодом «Стрічку єдності» передали до Києва. Опісля вона поїде Україною.
«Жителі міст від сходу до заходу під час подорожі «Стрічки єдності» зможуть прочитати побажання українців із різних регіонів та переконатися – Україна єдина! Сьогодні загальна довжина стрічки становить 2 200 метрів. Дуже приємно, що особливу активність проявили саме східні регіони України. Найдовшу стрічку – 361 метр – зв’язали у Краматорську. Лідер на Луганщині – Рубіжне. Там довжина стрічки становить 210 метрів. Гадаю, тепер ні в кого немає сумнівів: Донбас – це Україна!» – зазначила координатор Всеукраїнської акції «Одна єдина соборна Україна» Анастасія Горова, яка наразі мешкає на Львівщині та стала одним із натхненників проведення національного флеш-мобу.
Під час акції у Львові вшанували пам’ять загиблих на сході: мирних жителів, військовослужбовців і бійців добровольчих батальйонів, які брали участь у проведенні АТО, а також усіх борців за незалежність і єдність України за всю історію держави.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8291 / 1.53MB / SQL:{query_count}