Як зробити Львів кращим

У місті Лева стартував портал громадських ініціатив “Мій Львів – моя ініціатива”. Цікаві пропозиції городян мають шанс на реалізацію

фото: facebook.com/to.ye.lviv
Львів отримав підтримку Програми розвитку ООН на розробку та впровадження порталу громадських ініціатив “Мій Львів – моя ініціатива”.
Портал – своєрідна платформа для поширення пропозицій та ініціатив львів’ян щодо розвитку міста, їх публічного обговорення й пошуку однодумців. Проект спрямований на небайдужих активних городян і гостей міста, які люблять Львів і хочуть перетворити його на комфортне місце як для відпочинку, так і для роботи й проживання, інформує прес-служба міськради. 
“Ми хочемо, щоб на цьому порталі групувались однодумці, які хочуть зробити місто кращим”, – розповіла начальник відділу протоколу та діловодства департаменту “Адміністрація міського голови” Галина Космина. 
Портал працюватиме так, що кожен львів’янин чи гість міста зможе розмістити на карті свою ініціативу (пропозицію), поширювати її в соціальних мережах, ініціювати громадське обговорення, формувати коло однодумців, долучатися до втілення ідеї в життя. 
Навколо цікавих і перспективних пропозицій зможуть утворюватися партнерства громади, бізнесу і влади. В результаті важливі для міста ідеї та інноваційні проекти, які часто пропонують львів’яни без публічного розголосу і які втрачають свій потенціал, будуть використані для розвитку міста. 
Портал “Мій Львів – моя ініціатива” є аполітичним. Він спрямований виключно на інтереси громади міста. Портал призначений для підтримки ініціатив (пропозицій) розвитку Львова. Для інформування про проблему можна оформити електронне звернення або зателефонувати на гарячу лінію міста за коротким номером 15-80. Голосувати за одну ідею з однієї ІР-адреси можна лише раз.

Поради користувачам порталу

Крок 1. Зареєструйтеся на порталі й опишіть свою ідею, відобразіть її на карті міста. Можете додати фото, яке ілюструє вашу пропозицію. 
Крок 2. Допоможіть ідеї пройти громадське обговорення, популяризуйте її в соціальних мережах і збирайте однодумців. Важливо, щоб вони долучалися до пропозиції не лише шляхом пасивного голосування, а й певним ресурсом для її реалізації. 
Крок 3. Отримайте підтримку та партнерство місцевої влади для реалізації задуму.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8355 / 1.54MB / SQL:{query_count}