Львів’яни в Раді

35 народних депутатів, які народилися, працювали чи балотувалися на Львівщині

До Верховної Ради VIII скликання потрапило щонайменше 35 осіб, які або народились у Львівській області, або жили і працювали тут.
Третина з них (12 осіб) увійшла до фракції “Блоку Петра Порошенка”. Ще дев’ять осіб – представники “Самопомочі” (Оксана Сироїд, яка стала заступником голови ВРУ, вважається позафракційною), а вісім – “Народного фронту” (з Андрієм Парубієм, який є першим заступником голови ВРУ, така ж ситуація, як із Сироїд). Як виявилося, є львів’яни і у фракції “Опозиційного блоку” – Тарас Козак та Ігор Шурма.
Наймолодшим у цьому списку є Володимир Парасюк (27 років), найстаршим – Юрій Шухевич (81 рік). П’ятеро львів’ян у Раді є гривневими мільйонерами – Богдан Дубневич, Андрій Кіт, Тарас Козак, Ярослав Дубневич і Степан Кубів. Дані щодо заробітків ми брали з офіційних декларацій про доходи нинішніх депутатів (щоправда, декларацій п’ятьох із них не вдалося знайти у вільному доступі). 
Тут йдеться про доходи депутатів за 2013 рік, хоча заробітки Тараса Козака та Ігоря Шурми подано за 2011 та 2012 роки відповідно (це останні доступні декларації цих депутатів). Усі інші дані (місце народження, освіта/фах, сімейний стан) взяті з відкритих джерел та сайтів ЦВК і Верховної Ради.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8740 / 1.52MB / SQL:{query_count}