А у Львові знову небезпечно!

Влада пропонує відновити спільне патрулювання міста міліціянтами та громадськими активістами

У Львові, ймовірно, відновлять патрулювання вулиць із залученням громадських активістів, інформує zaxid.net.
Про необхідність поновлення практики чергування у місті на апаратній нараді з управлінцями мерії, вчора  заявив перший заступник міського голови Львова Олег Синютка. 
Він наголосив, що останнім часом у Львові значно погіршилась криміногенна ситуація, побільшало випадків пограбувань, повідомлень про замінування громадських об’єктів та навіть убивств. 
“Останньою краплею, напевно, стало вбивство інспектора ДАІ, яке сталось 19 листопада на Сихові. Вся міліція “на ногах” із ночі. Трохи більше тижня у Львові ловили грабіжників, які нападали на аптеки: працювали злочинці у балаклавах, зі зброєю вривались в аптеки міста. Також оці постійні повідомлення про замінування… За вісім останніх років я такого не пам’ятаю, щоб протягом останніх десяти днів такі речі творились у Львові”, – зазначив Олег Синютка.
З його слів, у зв’язку із погіршенням криміногенної ситуації, варто відновити патрулювання вулиць міста із залученням громадських організацій та соціально активних громадян Львова.
“У нас є радник міського голови з питань безпеки, є голови районних адміністрацій, є керівник муніципальної дружини. Вам треба взятись серйозно за відновлення патрулювань вулиць міста, ми відповідальні за безпеку людей не менше, ніж правоохоронці”, – зазначив заступник міського голови.
Олег Синютка наголосив, що правоохоронці останнім часом у напруженні, а частина з них перебуває у ротації в зону АТО, тому варто апелювати до громадськості, до громадських організацій, аби забезпечити спокій у місті. Це питання номер один на сьогодні, вважає перший заступник міського голови Львова.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4194 / 3.96MB / SQL:{query_count}