Тут куріння заборонене!

Жителів Львова запрошують долучитись до антитютюнової акції

Сьогодні, 20 листопада, у Всесвітній день відмови від куріння, львів’яни можуть долучитись до антитютюнового руху. 
Акція “Львів – європейське місто без тютюнового диму” розпочнеться о 16.00 на просп. Свободи (поруч із пам’ятником Т. Шевченку), повідомляє прес-служба Львівської міськради.
У рамках акції всі охочі матимуть змогу безкоштовно отримати наліпки з позначкою заборони куріння і власноруч розмістити їх у громадських місцях, де чисте від тютюнового диму повітря захищає Закон України “Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їхнього шкідливого впливу на здоров’я населення”.
“Необхідність проведення такої акції викликана тим, що мешканці Львова не задоволені ситуацією, коли змушені дихати тютюновим димом у громадських місцях, в яких чинним законодавством палити заборонено. Часто люди не знають, як захистити своє право на бездимне повітря, і що закон на їхньому боці. Крім цього, далеко не всі (як курці, так і некурці) знайомі з повним переліком місць, в яких куріння заборонене, і не всі такі місця позначені спеціальними позначками. Тому активісти “Міста без тютюнового диму” пропонують простий та ефективний спосіб вирішення проблеми”, – розповідають активісти.
Під час акції працюватиме “Антитютюнова пошта”, що прийматиме всі скарги, поради та побажання від мешканців і гостей міста щодо зменшення рівня паління
Також кожен охочий зможе взяти участь у моніторингу закладів громадського харчування щодо виконання закону, який забороняє куріння (в тому числі і кальяну) у приміщеннях закладів ресторанного господарства.
Окрім цього, під час акції працюватиме “Антитютюнова пошта”, що прийматиме всі скарги, поради та побажання від мешканців і гостей міста щодо зменшення рівня паління, подолання тютюнової епідемії й захисту здоров’я українців.
“Ми закликаємо кожного почати діяти і виконувати діючі закони України як у сфері контролю над тютюном, так і в інших сферах. Лише власними діями ми зможемо показати і доказати собі та іншим, що Львів – це європейське місто, а українці гідні жити у вільній від тютюнового диму країні”, – додають організатори.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4214 / 3.97MB / SQL:{query_count}