Допомогти пораненим може кожен!

Фотографи, перукарі, стилісти і бібліотекарі долучаються до збору коштів бійцям

У Львові хто як може допомагає пораненим бійцям АТО: і благодійні ярмарки організовують, і фотосесії.
Так, у Шевченківському гаю в неділю, 28 вересня, з 12.00 до 19.00 відбуватиметься благодійна фотосесія на підтримку армії. Для фотозйомки облаштують фотозону в українському сучасному стилі з патріотичною атрибутикою. Тут будуть професійні фотографи, візажисти, перукарі, стилісти, декоратори. Вони безкоштовно надаватимуть послуги тим, хто захоче взяти участь у фотосесії. 
Благодійний внесок добровільний, але рекомендована сума – від 50 гривень. Усі кошти після закінчення фотодня передадуть сім’ям на лікування поранених, які перебувають у військовому госпіталі, інформує прес-служба міськради. 
А в понеділок, 29 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, із 13.00 до 16.00 на площі Ринок відбудеться благодійний ярмарок “Рука допомоги”, який організовують львівські бібліотекарі, читачі та їхні батьки. На продаж виставлять понад півтисячі сувенірів ручної роботи.
Зароблені під час ярмарку кошти й одноденний заробіток бібліотекарів ініціатори акції віднесуть пораненим бійцям у військовий шпиталь і госпіталь Західного регіонального управління прикордонної служби.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8161 / 1.52MB / SQL:{query_count}