Найкраща кава – у Львові!

У місті обрали кав’ярню року і створили кавове панно

фото: ДікАрт
Найароматніша подія року знову зібрала всіх кавоманів у Львові. На чотири осінні дні, з 18 по 21 вересня, “На каву до Львова” стало місцем зустрічі тих, хто цінує спілкування та п’є добрий напій. 
Щороку в рамках “На каву до Львова” жителі та гості міста обирають найкращу кав’ярню Львова. Цього року такою визнано GLORY CAFE, повідомляє організатор свята – компанія “ДікАрт”.
На Кавовому ярмарку понад півсотні кав’ярень і ресторанів просто неба облаштували міні-версії своїх закладів. На площі Ринок львів’яни та гості міста спільно з волонтерами руху “Руки допомоги” при Центрі опіки сиріт створювали кавове панно. Учасники благодійного арт-проекту кавовими зернами виклали Домініканський собор і напис Make coffee. Not war. Це найбільша в Україні кавова картина, створена з понад 850 тисяч кавових зерен. 
“Метою благодійного арт-проекту Make coffee. Not war було зібрати кошти для надання допомоги сім’ям загиблих у зоні АТО. Протягом свята зібрали понад 7,5 тисячі гривень. Усі пожертви передали через Фонд Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла у Львові сім’ям військовослужбовців”, – зазначив директор свята “На каву до Львова” Андрій Сидор.
 

фото: ДікАрт 

Під час восьмого свята “На каву до Львова” провели п’ять національних чемпіонатів під егідою SCAE (Асоціації Спешіалті Кави Європи) та визначили переможців, які представлятимуть Україну на світових чемпіонатах. Так, переможцем XI чемпіонату бариста стала Любов Таран (KREDENS CAFE, Львів). Отож тепер триматимемо за неї кулаки на світовому чемпіонаті, який запланований у квітні 2015-ого в Сіетлі (США). 
Перемогу в I чемпіонаті брюверс кап здобув Карелашвілі Руслан (KofeIn, Харків). Переможцем VII чемпіонату каптестерів став Смірнов Роман (KOFEiN, Полтава), а II чемпіонату з обсмажування кави – Буряк Руслан (DoubleDecker Cake&Coffee, Дніпропетровськ). Переможці цих чемпіонатів презентуватимуть Україну на світовому чемпіонаті в червні 2015 року в Гетеборзі (Швеція). 
Також уперше був проведений чемпіонат із приготування кави у джезві. Тут найвправнішим майстром стала Юлія Сайчук (“Світ кави”, Львів). Відтак вона теж спробує свої сили на світовому чемпіонаті в лютому 2015-ого в Афінах (Греція).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8233 / 1.54MB / SQL:{query_count}