Діяти разом!

Добровольці, які допомагають учасникам АТО, запропонували Порошенкові створити координаційну раду волонтерів при Президентові України

На цих вихідних волонтери зі всієї України зібрались у Києві, щоб скоординувати свою діяльність. Ініціатором такої зустрічі став керівник волонтерської групи “Крила Фенікса” Юрій Бірюков, який нещодавно був призначений радником Президента України.
“Два тижні тому я отримав принципову згоду Президента розглянути мою ідею – створити координаційну раду волонтерів при Президентові України. В одному місці були зібрані представники майже всіх широковідомих волонтерських груп”, – написав Бірюков на своїй сторінці у Facebook.
Представники 31 волонтерської групи та благодійних фондів підписали звернення до Президента із проханням створити координаційну раду. “Процес дійсно був непростим, іноді надто емоційним. Ми вже кілька місяців живемо проблемами солдатів і їхніх родин. Час і держоргани змусити працювати ефективно!” – поділився своїми думками керівник Народної самооборони Львівщини Валерій Веремчук, який брав участь у зборах волонтерів.
Загалом учасники цієї зустрічі у зверненні до Президента виділили основні завдання, якими має займатися координаційна рада, зокрема, здійснювати громадський контроль за ефективністю і прозорістю використання коштів Міноборони, МВС, ДПС та СБУ, допомагати цим відомствам у підготовці реформи системи матеріально-технічного, тилового та медичного забезпечення, в розробці державних програм із соціального та юридичного захисту учасників АТО та їхніх родин, а також допомагати тимчасово переміщеним особам із зони АТО.
Для того, щоб виконувати ці завдання, волонтери просять Президента залучити представників координаційної ради в комісії тендерних комітетів тих міністерств, що задіяні в забезпеченні АТО, також у громадські ради при цих міністерствах і в парламентські слідчі комітети з розслідування справ, пов’язаних із АТО.
“Ми усвідомили, що змінити порядок і норми забезпечення учасників АТО не просто бажання, а екстрена необхідність. Але чекати милості поточних бюрократів? Вони впишуть до норм забезпечення якісну термобілизну і куплять її за “розумну” ціну?! В одному цьому припущенні більше фантастики, аніж Стругацькі з Азімовим написали за все своє життя! Тому треба проникати в структури виконавчої влади і стимулювати їх... Усіляко!” – зазначає Юрій Бірюков. Він також повідомив, що звернення, підписане волонтерами, цього тижня передасть Президентові.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8916 / 1.54MB / SQL:{query_count}