Нові права муніципальної дружини Львова

Виконком Львівської міськради під час засідання 19 вересня прийняв рішення про реєстрацію громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону ЛКП “Муніципальна дружина”

Відтак члени новоствореного громадського формування ЛКП “Муніципальна дружина” матимуть право складати протоколи про адмінправопорушення (куріння в недозволених місцях, продаж алкоголю в невстановлений час) та скеровувати їх на розгляд адміністративної комісії при райадміністрації або іншого уповноваженого органа, інформує інформує прес-служба міськради. 
“Хоча виконком таке рішення прийняв, але міський голова його ще не підписав, і, відповідно, документ ще не зареєстрували. Тому наразі муніципальні дружинники працюють спільно з міліцією і патрулюють визначені міські об’єкти”, – розповів “Львівській Пошті” Микола Рубаняк, керівник ЛКП “Муніципальна дружина”. 
З його слів, із 50 бажаючих стати у лави захисників міста, лише 19 львів’ян пройшли психологічний тест, фізичну підготовку та стажування. Наразі у Муніципальній дружині нараховують 66 працівників. “Це мінімальний склад, який дозволяє розподілити патруль по всіх районах міста – приблизно від 7 до 10 чоловік у кожен район. Але потреба у таких людях є, та, на жаль, немає можливостей найняти їх”, – додав Микола Рубаняк.  
Згідно з рішенням, львівські дружинники матимуть право здійснювати фото-, звуко-, відеофіксацію для встановлення наявності або відсутності адмінправопорушення.
Посадові особи ЛКП матимуть право складати протоколи за такими статями Кодексу України про адмінправопорушення:
ст. 122 – перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху;
ст. 160 – торгівля з рук у невстановлених місцях;
ст. 154 – порушення правил тримання собак і котів;
ст. 152 – порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів;
ст. 182 – порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях;
ст. 175-1 – куріння тютюнових виробів у заборонених місцях.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8301 / 1.53MB / SQL:{query_count}