Кінотеатр хай буде кінотеатром, а парк парком!..

“Супутник” залишиться кінотеатром, а Левандівський парк не забудовуватимуть

У четвер, 18 вересня на пленарному засіданні сесії міськради депутати розглянули кілька культурних “наболілих” питань міста. І вирішили, що “Супутник” залишиться кінотеатром, а Левандівський парк не забудовуватимуть.
Депутати прийняли ухвалу про реорганізацію державного комунального підприємства кінотеатру “Стрілець” (“Супутник”) на вул. Повітряній, 20 (Левандівка). Цей кінотеатр після реорганізації стане ЛКП “Культурно-мистецький центр “Супутник” зі збереженням функцій кінотеатру. Раніше довкола кінотеатру розгорнувся скандал, мешканці Левандівки побоювались, що кінотеатр можуть перепрофілювати чи приватизувати. 
Вони навіть створили ініціативну групу, яка активно виступала проти відчуження кінотеатру. Зараз же містяни беруть на себе відповідальність за те, що ця будівля буде використовуватись задля задоволення соціальних і культурних потреб. Нового директора для реорганізованого підприємства будуть обирати шляхом відкритого публічного конкурсу, інформує прес-служба міськради. 
Крім цього, депутати розширили межі парку “Левандівський”. Йдеться поро територію поряд з кінотеатром “Супутник”, де приватні особи мали намір збудувати житловий будинок. Парк розширили за рахунок земельної ділянки орієнтовною площею 0,0583 га на вул. Повітряній, 16-а та вул. Повітряній, 22. Раніше мешканці заявляли, що цю землю незаконно було вилучено з меж парку, аби забудувати її.
“Це історія успіху: вітаю мешканців Левандівки зі збереженням парку та кінотеатру. Попереду ще багато роботи, щоб було затишно і чисто”, – пише депутат міськради Валерій Веремчук на своїй сторінці у Facebook. Містяни сподіваються, що ця ухвала допоможе зупинити забудову території парку.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8412 / 1.53MB / SQL:{query_count}