Ярмарок смаколиків заради миру

У неділю, в День Незалежності, у Львові вдруге відбудеться Ярмарок смаколиків у Парку культури

Отримані кошти підуть на допомогу військовим. Як зазначають організатори, у минулі вихідні на такій події зібрали 22,5 тисячі гривень, на які вже замовили речі для доукомплектування 50 бійців 2-ого батальйону 24-ої бригади. Зважаючи на успіх першого ярмарку та бажання забезпечити хоча би роту бійців найнеобхіднішим, ярмарок вирішили повторити, інформує прес-служба міськради.
“Ми провели такий захід і зрозуміли, що він цікавий як для покупців, так і для пекарів. Мотив залишається незмінним, але ми постараємося покращити рівень проведення ярмарку й заохотити більше пекарів і відвідувачів”, – розповіла співорганізатор проекту Юліана Романишин. У першому ярмарку взяло участь 28 львів’янок, які полюбляють пекти, а захід відвідало більше 1000 поціновувачів солодкого. Цього разу, аби залучити ще більше пекарів і відвідувачів, на ярмарку проводитимуть кулінарні майстер-класи та живі концерти. 
“Хоча ми цього року святкуємо 23 річницю Незалежності, фактично ми досі виборюємо її. Саме тому, зокрема, у цей день, ми повинні максимально долучитися до боротьби за нашу волю, допомогти тим, хто її відвойовує для нас. Ярмарок смаколиків – одна з можливостей зробити це в приємний і корисний спосіб”, – зазначила Христина Пархуць, головний адміністратор Парку культури.
Усі, хто любить пекти, зголошуйтеся за тел. 093-671-50-37 або у мережі Facebook на сторінці Парку культури.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8130 / 1.53MB / SQL:{query_count}