Герої не вмирають!

До Львова чи не щодня привозять тіла загиблих у зоні АТО військових. За різною інформацією, область поховала понад 50 Героїв

фото: zik.ua (Роман Балук)
У вівторок, 19 серпня, Львів зустрів “Вантаж 200”. Одинадцятьох вояків, які загинули героїчною смертю в зоні АТО, доправили літаком у трунах. Бійців із почестями зустріли в аеропорту. Прощання з ними відбулось учора, 20 серпня. Загиблі служили в складі 24-ої військової механізованої бригади і 80-ої військової аеромобільної бригади. Найстаршому з них було 33 роки, наймолодшому – 19. 
Поховали бійців у Львові та в населених пунктах області. “Це були справжні українці, які до останнього боролися за нашу з вами незалежність. Вони були впевнені в тому, що здобудуть свободу!” – розповів майор Ігор Циганко з 24-ої механізованої бригади.
Наймолодшому загиб­лому – Михайлу Романевичу – було лише 19 років. Його поховали в Турківському районі. Також учора прощалися з 21-річним Тарасом Кулебою з Городоцького району, 23-річним Юрієм Доманським і 20-річним Владиславом Муравйовим зі Львова, 33-річним Назаром Петриком із Пустомит, 25-річним Володимиром Поповичем із Жидачівського району, 25-річним Іваном Пасевичем із Волині, 23-річним Олегом Тюріковим із Закарпаття, 19-річним Олександром Філем із Тернопільщини, 22-річним Ігорем Добровольським із Самбірського району. Хлопці загинули 14, 16, 17 та 18 серпня в Луганській області від обстрілів “Градами”.

фото: zik.ua (Роман Балук)
До Львова що кілька днів доправляють тіла загиблих на сході країни Героїв, і всі вони загинули смертю воістину героїчною. “Львів’янин, якого ховали вчора, накрив собою трьох хлопців. Їм урятував життя, а сам загинув під обстрілом “Градом”. Ми тісно спілкуємося з родинами загиблих. Їх долі та їх історії вражають. Хлопці помирають або рятуючи когось, або блокуючи бойовиків, або обмежуючи ввіз зброї. Насправді, кожна смерть є більш ніж героїчною!” – розповів “Пошті” Андрій Москаленко, директор департаменту “Адміністрація міського голови” Львівської міської ради. 
Та далеко не всі сім’ї, які втратили рідних у війні, можуть із почестями поховати Героїв. “Зараз ми спілкуємося з двома родинами. Вже четвертий тиждень не можуть опізнати тіла загиблих. Провели вже другу експертизу ДНК, але аналіз не дав підтвердження. За якимись ознаками опізнали, але аналіз не підтверджує особи”, – повідомив Андрій Москаленко.
Нині місто інтенсивно працює над тим, аби супроводжувати, консультувати й підтримувати сім’ї загиблих упродовж тривалого часу. “Йдеться про те, аби постійно впродовж року супроводжувати сім’ї загиблих. Зараз є майже десять сімей, з якими інтенсивно працюємо”, – зазначають у мерії.
За різною інформацією, Львівщина поховала понад 50 Героїв, які боронили країну в зоні АТО. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7669 / 1.54MB / SQL:{query_count}