“Гривня для армії”

Українському війську можуть допомогти не лише львів’яни, а й гості міста – у туристичних закладах Львова збирають по одній гривні для військових

У Львові стартував проект збору коштів для військових у туристичних закладах міста – “Гривня для армії”. Збір пожертв започаткували Львівський туристичний альянс спільно з благодійною організацією “Фундація духовного відродження” УГКЦ. 
З кожного чека туристичних закладів здійснюватиметься збір у розмірі однієї гривні. Кошти підуть на медичне забезпечення військових, психологічний і духовний поствоєнний супровід, реабілітацію, підтримку військових і їхніх родин, інформує прес-служба міськ­ради.
Учасниками програми можуть бути ресторани, готелі й інші туристичні заклади. Там планують розмістити інформаційні флаєри з повідомленнями про суть програми та напрямки подальшого використання  коштів. 
“Усіх зараз хвилює одне питання – як допомогти тим, хто сьогодні перебуває в зоні АТО, і пораненим. Два роки тому ми розпочали акцію “Гривня для Львова”. Тоді до чеку в ресторанах додавалася одна гривня, яка використовувалася на промоцію Львова. Зараз така ж система, але вже під назвою “Гривня для армії”, – розповів президент Львівського туристичного альянсу Олег Засадний.
З його слів, до акції готові приєднатися вже 10 львівських ресторанів. Своєю чергою, благодійна організація “Фундація духовного відродження” розподілятиме кошти, а туристичний бізнес збиратиме їх і передаватиме для розподілу. Уся ця співпраця відбувається в рамках договору між “Фундацією” та ресторанним закладом. Альянс є лише ініціатором. Він домовляється з містом, організовує співпрацю.
Впродовж місяця один ресторан може зібрати від 2 000 до 10 000 гривень. “Це не означає, що збільшується ціна на щось. У чеку окремою стрічкою буде виведене бажання добровільної пожертви в розмірі 1 гривні. Якщо людина не хоче, вона може від цього відмовитися”, – розповідає Олег Засадний.  
“Ініціатива “Гривня для Львова”, яка зародилась у Львівського туристичного альянсу декілька років тому, була взята з досвіду Барселони, коли міська рада робила максимальний маркетинг власним коштом. Коли вдалося вивести на вищу позицію бізнес, то і він почав долучатись і займатися маркетингом міста. Львів іде тим же шляхом. Але сьогодні не маркетинг, не промоція, а безпека і життя є найважливішими. Тому три тижні тому на сесії прийняли рішення скерувати кошти з програм, зокрема з туризму, на підтримку АТО”, – зазначив директор департаменту “Адміністрація міського голови” Львівської міськради Андрій Москаленко.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8033 / 1.54MB / SQL:{query_count}