Перший протез для військового

На Львівщині (уперше в Україні!) було успішно та оперативно проведене протезування військовослужбовця, який втратив ногу під час воєнних дій на сході України

Про це повідом­ляє прес-служба ЛОДА. Начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону Іван Гайда розповів, що 36-річний військовослужбовець з Житомирщини Володимир, який виконував завдання у зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі, вже не тільки зробив перші кроки під наглядом лікарів-протезистів та техніків Львівського протезного заводу, а й зміг поїхати додому, де продовжить реабілітацію.
Донедавна безкоштовне протезування вояків, які брали участь в бойових діях, гальмувалося через законодавчі перешкоди, однак наприкінці липня Верхов­на Рада ухвалила закон, який спрощує процедуру здійснення протезування військових, які втратили кінцівки в ході АТО. Ухвалення цього законопроекту дозволило подавати оперативну допомогу щодо забезпечення протезно-ортопедичними виробами та технічними засобами реабілітації учасників антитерористичної операції до встановлення групи інвалідності.
Нагадаємо, раніше Ірина Сех звернулась до прем’єр-міністра України з приводу реалізації пілотного проекту для забезпечення протезно-ортопедичними виробами військових – учасників АТО на Львівщині. 
Пілотний проект передбачає налагодження тісної співпраці Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, Львівського казенного експериментального підприємства засобів пересування і протезування та реабілітаційних центрів області.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8136 / 1.53MB / SQL:{query_count}