Російський ролик: “Made in Lviv”

У мережі Facebook поширюють відеоролик рекламної кампанії російського Мін­промторгу з гаслом “Сделано в России. Имеет значение”, який зняли… у Львові!

Дослідив це львівський блогер Петро Нек.
“Режисером відеоролику є Артур Новіков (відео розміщене на його сторінці у Vimeo), як оператор вказаний Юрій Барсук. Львів не вперше використовують у російському кіновиробництві. Наприклад, у серіалі “Доярка з Хацапетівки” площа Ринок слугувала російським глядачам Парижем. Проте дивно, як на мене, робити рекламу підтримки російського виробника не в Росії. Але, напевно, справа у грошах: у Львові знімати дешевше, ніж у Москві”, – написав блогер на своїй сторінці у мережі blog.petronek.com.
Своєрідно виглядає відеоролик на тлі бойкотних рухів у місті. Тим паче, як підмітив Петро Нек, прогадали росіяни і з “маркуванням” – “Made in Russia”, адже все ж таки зроблено в Росії, але написано англійською. А Дума хоче штрафувати за надмірне вживання іноземних слів! Однак варто відзначити, що коли стартувала рекламна кампанія (у грудні 2013 року), закону такого ще не було.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8491 / 1.52MB / SQL:{query_count}