Небутафорна електроніка

Сьогодні у Львові запрацюють усі електронні табло на двох трамвайних маршрутах, але в тестовому режимі. Повноцінну їх роботу обіцяють уже наступного тижня

фото: Андрій Польовий
“Для того, щоби повністю протестувати систему, потрібно випробувати хоча б один трамвайний маршрут. У цьому випадку – №2. Для того, щоб інформаційне табло відображало актуальну інформацію прибуття трамваїв, на маршруті №2 має курсувати 11 трамваїв. Учора ж запустили 9, до кінця дня їздили 8. Керівництво трамвайного депо контролює справу. Як тільки вийдуть усі трамваї на лінію, інформація на табло відображатиметься повноцінно”, — розповів Миро­слав Туркевич, начальник відділу автоматизованих систем керування рухом ЛКП “Львівавтодор”.
Компанія “Сварко Трафік Системс ГмбХ” уже встановила 28 світлофорів і облаштувала 1 пішохідний перехід, який регулюється світлофорною сигналізацією. На цих об’єктах також уже встановлено 20 відеодетекторів, під’єднаних до Центрального диспетчерського пункту, і 24 інформаційні дисплеї для пасажирів трамвайних маршрутів №2 і №6, інформує прес-служба міськради. 
Як розповів “Пошті” начальник відділу автоматизованих систем керування рухом ЛКП “Львівавтодор” Мирослав Туркевич, уже випробували інтегровані бази даних для виведення інформації на дисплеї, тому невдовзі компанія “Сварко” почне це робити. 
Якщо всі трамваї з технічним оснащенням, а їх 11, зможуть курсувати містом, то планують, що сьогодні містяни вже зможуть побачити час прибуття трамвая на зупинку. Також будуть залучені GPS-термінали для водіїв. Крім того, за словами чиновника, відповідно до проекту, вже змонтовано 29 світлофорних об’єктів.
“Зараз розглядаємо питання заміни на “розумні” два світлофорні об’єкти на проспекті Свободи – вулиці Гнатюка та вулиці Левицького – вулиці Князя Романа”, – розповів Мирослав Туркевич. Також у місті збільшилася кількість терміналів із продажу квитків у електротранспорті – тепер працює 72. Як повідомили в ЛКП “Львівелектротранс”, із них 3 перебувають зараз на ремонті. “Іноді пасажири стикаються з проблемою, коли принтер “зажовує” папір. Зараз ми з’ясовуємо причину такої несправності. Далі, якщо буде можливість, плануємо розширити мережу. Але це питання ми поставимо, коли визначимо причину несправностей деяких квиткоматів”, – розповів Сергій Перепелюк, начальник відділу зборів ЛКП “Львівелектротранс”
Також він зазначив, що зараз терміналами користується багато людей. “Люди звикли до можливості швидко купити квитки на транспорт”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8443 / 1.54MB / SQL:{query_count}