Як бути школам в умовах терактів

Школярів, студентів та вчителів навчать, як діяти в таких випадках

Навчальні заклади проводитимуть підготовку працівників, учнів та студентів до дій в умовах теракту. 
Міносвіти і науки уже доручило школам, професійно-технічним та вищим закладам регулярно проводити заходи з метою підготовки до дій в умовах загрози чи вчинення теракту, йдеться у листі відомства до управлінь та департаментів освіти і науки в регіонах та керівників навчальних закладів.
Відповідні дії передбачають підвищення ефективності функціонування загальнодержавної системи боротьби з терористичною діяльністю та здійснення заходів, спрямованих на убезпечення об’єктів від можливих терористичних посягань. У зв’язку з цим освітнім закладам доручено проводити заходи для підготовки педагогічних працівників, учнів та студентів до дій в умовах загрози чи вчинення терористичного акту, а також у випадку надходження інформації про це.
Окрім того, навчальні заклади мають вживати додаткових організаційних заходів щодо забезпечення належного рівня безпеки та здійснення конт­ролю в місцях масового перебування людей (дошкільні, загальноосвітні, позашкільні, професійно-технічні та вищі навчальні заклади).
Також має бути забезпечена готовність органів управління освітою, сил і засобів єдиної системи цивільного захисту до дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій внаслідок терористичних актів з метою підвищення рівня захисту населення і територій у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із технологічними або іншими проявами терористичної діяльності, мінімізації та ліквідації наслідків таких ситуацій.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8328 / 1.53MB / SQL:{query_count}