Детальна звітність

Львівський Центр забезпечення звітує про витрачені кошти. На потреби української армії вдалося зібрати понад 4 мільйони гривень

Центр забезпечення оприлюднив фінансовий звіт про кошти, зібрані для підтримки українських військових, які беруть участь в АТО. Усього на потреби української армії вдалось зібрати більше 4 млн грн.  
3 липня громадська ініціатива “Центр забезпечення”, яка займається збором коштів, пошуком, закупівлею та доставкою бронежилетів, захисних шоломів та іншого спорядження для українських військових, оприлюднила фінансову звітність витрачених коштів.
Звітність у форматі Goog­ledoc оприлюднена на офіційному сайті Народної самооборони Львівщини та в соцмережі Facebook.
У звіті вказані прізвища українців, які пожертвували гроші на захисне спорядження, суми та цілі, на які були витрачені кошти, які вони дали. Також у видатковій частині вказано кількість закупленого спорядження, вартість інших витрат, прізвища отримувачів матеріальних цінностей і послуг та фотозвіт. Загалом до Центру забезпечення надійшло 307 033 грн, 10 675 доларів, 233 986 євро. Станом на 2 липня витрачено 58 075 грн, 1 800 доларів, 197 314 євро.
Як каже керівник ГФ “Народна самооборона” Валерій Веремчук, такий крок – оприлюднення усіх витрат Центру забезпечення – передбачений із самого початку його діяльності. “За всі отримані кошти потрібно буде звітувати, отже, ми ретельно вели всю документацію, фіксували видатки і пожертви. Жодна копійка, залучена волонтерами центру, не була і не буде витрачена не на потреби нашої армії. Наша діяльність є абсолютно прозорою, доступною для всіх, оскільки викладена в інтернеті. Суми внесків є дуже різними – від кількох десятків тисяч євро до кількох сотень гривень. Українці, незалежно від статків чи можливостей, об’єдналися навколо питання підтримки своєї армії. Ми знаємо справжні потреби військових, так би мовити, з перших уст – від солдатів, керівників військових частин, з якими  спілкуємося щодня. Така детальна звітність – це прецедент для українського волонтерського руху, і сподіваюсь, що нашим прикладом скористаються всі організації, що займаються збором коштів. Це підвищить довіру до громадських ініціатив, що так чи інакше мають доступ до спільних коштів громади”, – каже Валерій Веремчук.
Центр забезпечення – це громадська ініціатива ГФ “Народна самооборона” у співпраці з Центром військового капеланства.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8565 / 1.54MB / SQL:{query_count}