Абітурієнти, на старт!

Попередня реєстрація вступників для подання заяв у електронній формі вже розпочалася. Подання самих заяв у електронній формі почнеться 11 липня

Учора, 4 липня, розпочалася попередня реєстрація вступників для подання заяв у електронній формі. Реєстрація вступників до вишів проводитиметься на сайті дистанційного подання заяв, повідомляє Освіта.ua.
Заяви, подані до вищих навчальних закладів у електронній формі, є рівноцінними паперовим заявам, поданим абітурієнтом особисто. Традиційний прийом документів від вступників розпочнеться на тиждень пізніше – 11 липня.
Нагадаємо, що цього року абітурієнти матимуть можливість подати заяву на вступ до вищого навчального закладу в паперовій або електронній формі не більше, ніж у 5 вузів і не більше, ніж на 3 напрями (спеціальності) в кожному з них. Електронну заяву на вступ можуть подати вступники, які беруть участь у конкурсному відборі на основі атестата про повну загальну середню освіту, сертифіката ЗНО, виданого в 2014 році, або сертифікатів чи їх дублікатів за 2008 – 2013 роки з конкурсних предметів, визначених Правилами прийому ВНЗ.
Під час реєстрації на сайті “Електронного вступу” абітурієнт має зазначити адресу електронної пошти, серію та номер документа про освіту, на основі якого здійснюється вступ, номер, пін-код і рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти).
Усі подані вступником відомості перевірятимуться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4735 / 3.96MB / SQL:{query_count}