В ефірі – тільки діти!

Найпопулярніше у Львові радіо “Львівська хвиля” на один день захопили “Радіопузики”

фото: Максим Баландюх
Уже дев’ятий рік поспіль з нагоди Дня захисту дітей в ефірі радіо “Львівська хвиля” були виключно дітлахи. Другого червня з сьомої ранку до дев’ятої вечора замість звичних дорослих голосів було чути тільки дитячі. Щорічна акція, започаткована в 2005 році, має незмінну назву – “Радіопузики наступають”.
Зі слів директора радіо­станції “Львівська хвиля” Віктора Іваницького, вона унікальна та єдина в Україні. “Жодне радіо в Україні не робить нічого подібного, і це навіть відзначила Національна рада з питань радіомовлення, – каже він. – Для нас така акція означає підвищення рейтингу, бо слухати діточок подобається нашим слухачам. Всі у захваті, і це головне!”
До речі, охочих потрапити на цьогорічний ефір було чимало – майже дві сотні дітей. Але право розважати публіку і відчути себе у ролі радіоведучого, журналіста та діджея мали можливість тільки півсотні з них. “Відбір учасників на “Радіопузики наступають” проводили за  два тижні до самого свята. Звісно, всі діти цікаві й неординарні, але ми були змушені обрати найцікавіших, найкреативніших та найартистичніших”, – веде далі директор радіостанції.
І хоч у ефірі були лише діти, програми залишалися незмінними та виходили своєчасно. Діти від шести  до одинадцяти років самотужки готували їх та самі вели в прямому ефірі! А журналісти й радіоведучі тільки допомагали та підказували.

фото: Максим Баландюх
Семирічна Анастасія – радійник зі стажем. Уперше побувала в ефірі ще у чотирирічному віці. Її голос звучить у рекламі і в заставках, вона вже встигла стати героїнею кількох відеокліпів і роликів для телебачення. У ефірі “Львівської хвилі” (в “Радіопузиках”) дівча не вперше. “Мені подобається тут працювати, подобається говорити, коли я сиджу у студії в навушниках”, – каже Анастасія. Цього року вона піде до школи, а наразі дівчинка – справжня зірка в садочку. “Усі вихователі знають, що я вела передачі на радіо. І друзі кажуть, що бачили мене в рекламі, слухали мій голос”, – радіє маленька львів’янка. 
Я дуже хочу стати ведучим на радіо, а якщо не вийде, то на телебаченні, адже це так радісно усвідомлювати, що твій голос чують тисячі людей
Десятирічні Марта Гаталяк і Емілія Білоус на “Львівській хвилі” вже другий рік. Кажуть, робота радіоведучих цікава і складна водночас. “Ми вели радіопрограму “Все й одразу”. Працювати на радіо весело, цікаво та захопливо. Голов­не, що після цього у нас залишається дуже багато приємних спогадів – і це так круто! – ділиться враженнями Марта Гаталяк. – Інформацію до програми шукали самі, а ведучі нам тільки допомагали – вказували на помилки, підказували, де треба скоротити текст, коригували наші розмови та діалоги”.
Після кількагодинної спільно проведеної радіопередачі ведучий програми “Все й одразу” Влодко Лучишин признався, що працювати з дітьми йому дуже подобається. “Чотири години в ефірі минули так, ніби розвантажив чотири вагони. Тобто це складно, але діти надихають до ще більшої праці. Вони дуже талановиті, тож незабаром нам варто буде остерігатися конкуренції”, – зазначив він.
А от восьмирічний Андрій Дерев’янко і десятирічний Олег Волошин на один день стали ведучими спортивних новин. “Я дуже хочу стати ведучим на радіо, а якщо не вийде, то на телебаченні, адже це так радісно усвідомлювати, що твій голос чують тисячі людей, – каже Андрійко. – Усім ведучим та слухачам радіо “Львівська хвиля” хочу побажати приємних ефірів, гарних новин і щоб вони частіше запрошували до себе дітей”.
Усі “радіопузики” на пам’ять від радіо “Львівська хвиля” та партнерів проекту – аптечної мережі DS і ТМ “Молокія” отримали запис свого публічного виступу в ефірі, “справжнє” посвідчення працівника радіо “Львівська хвиля” та ще багато подарунків.
партнери
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7698 / 1.56MB / SQL:{query_count}