День кельнера по-львівськи

Власники і керівники ресторанів Львова стануть офіціантами і особисто обслуговуватимуть клієнтів своїх закладів

фото: fotokanal.com
У середу, 21 травня, Львів традиційно відзначить представників індустрії гостинності. У цей день у міськраді відзначать найкращих кельнерів закладів готельно-ресторанного бізнесу Львова 2014-го.
“За останні п’ять років наші офіціанти зробили все, щоб підтримати імідж Львова як гостинного міста. Скажімо, нині вони вже зустрічають гостей іноземними мовами. Тішимося, що є така молодь”, – зазначає львівський ресторатор Вардкес Арзуманян.
Зокрема у середу з 18.00 до 21.00 у кількох закладах готельно-ресторанного бізнесу Львова власники та керівники особисто працюватимуть кельнерами. Особливістю цьогорічного Дня кельнера стане те, що офіціантами в ресторанах міста працюватимуть не лише власники закладів, але й зірки шоу-бізнесу, зазначають у прес-службі мерії. Зараз організатори свята домовляються про участь з музикантами, теле- та радіоведучими. 
Цього року гасло заходу: “Подаруй кельнеру квітку!”. “Закликаємо львів’ян та гостей міста, які 21 травня завітають у львівські ресторани та кав’ярні, подарувати своєму кельнеру або кельнерці весняну квітку, подякувавши таким чином за їхню нелегку працю”, – каже в.о. начальника управління економіки міськради Вікторія Довжик.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9414 / 1.52MB / SQL:{query_count}