Створили батальйон “Львів”

Триває набір добровольців до патрульної служби міліції особливого призначення

Головне управління МВС України у Львівській області з 18 квітня проводить набір кандидатів на службу в новостворений батальйон патрульної служби міліції особливого призначення “Львів”. Про це повідомили в прес-центрі ГУ МВСУ у Львівській області.
Згідно з наказом МВС України №352 від 16.04.2014 року, з метою забезпечення захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки створений батальйон патрульної служби міліції особливого призначення “Львів”.
Кандидати повинні відповідати таким вимогам: вік від 20 до 35 років; придатні до військової служби; наявне звання від рядового до старшого прапорщика запасу включно; відсутність судимості. 
Для оформлення необхідних документів та отримання додаткової інформації щодо умов прийому на службу слід звертатись на адресу: м. Львів, пл. Генерала Григоренка, 3, кабінет №85 або ж телефонувати на номер 095-6624322.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9124 / 1.52MB / SQL:{query_count}