Львів’яни декларують свою позицію

У місті провели флеш-моб до Дня народження Кобзаря, повісили прапор Повітряних сил України та заспівали повну версію Державного гімну

фото: Андрій Польовий
З нагоди 149-річниці від дня першого виконання гімну “Ще не вмерла України” тисячі львів’ян прийшли на площу Ринок, аби заспівати повну його версію. До акції долучилися спудеї усіх львівських вишів. Також студенти виклали тризуб синіми та жовтими аркушами і принесли 20-метровий прапор України. 
Зі слів начальника уп­равління внутрішньої політики міськради Андрія Шевціва, кілька радіостанцій транслювали цей флешмоб, тому почути виконання Державного гімну могло значно більше людей, аніж було на площі.
Мер Львова зазначив, що Державний гімн виконали повністю двома куплетами. “Я думаю, що треба виступити з ініціативою, аби ВРУ відновила Державний гімн у повному варіанті, бо це гімн наших перемог. Не можна його робити таким коротким”, – вважає мер.
Учора, 12 березня, на площі Ринок 500 учнів старших класів Залізничного району міста зібралися разом та з трьох сторін будівлі утворили слова “Шевченко – Львів – 200”, тримаючи в руках прапорці жовто-блакитного кольору. Також діти і дорослі разом заспівали Державний гімн України, інформує прес-служба міськради.
Також учора на будинку Львівської міськради вивісили прапор Повітряних сил Збройних сил України. Стяг передали військовим повітряного командування “Захід” в знак солідарності з вояками Повітряних сил, що несуть свою службу в Криму. Це вже третій прапор, який розмістили поруч з Державним прапором України на будівлі міськради. Нагадаємо, що раніше тут були вивішені прапори Військово-морських сил України та Державної прикордонної служби України.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8062 / 1.54MB / SQL:{query_count}