Спочатку вибоїни, а потім планові ремонти

У всіх районах Львова на дорогах тривають ямкові ремонти

У всіх районах Львова кипить робота – комунальники латають ями на дорогах. Цьому сприяє й сонячна погода, яка дозволяє провести асфальтування всіх проблемних ділянок, інформує прес-служба міста. 
Як повідомили в райадміністраціях Львова, зараз міські комунальники ліквідовують вибоїни, що найбільше загрожують безпеці дорожнього руху. Коли ж земля прогріється до більш аніж 10 градусів тепла, проведуть планові ремонти.
“Наразі ліквідовуємо лише аварійну ямковість, зокрема, на вулицях Зеленій, просп. Червоної Калини, Хуторівці, вул. Трильовського та Коломийській. Найближчим часом плануємо зайнятися й усіма іншими проблемними ділянками, а саме вул. Антонича, Луганською, Навроцького та Пасічною”, – каже керівник відділу комунального господарства Сихівської райадміністрації Віктор Західний.
У Шевченківському районі поточні ремонти доріг запланували з 18 березня. Зараз там перекладають бруківку на вул. Джерельній, незабаром асфальтуватимуть вул. Орлика та Миколайчука. Також ремонту потребують дороги на вул. Промисловій, Шевченка, Замарстинівській та в мікрорайоні Рясне.
Наприкінці місяця проведуть планове асфальтування доріг на найбільших вулицях і в Залізничному районі. “Впродовж року проведемо планові ремонти майже на всіх вулицях району, зокрема на Білогорщі, вул.  Валовського, Кульчицької, Садовій, Петлюри, Суботівській, Братів Міхновських, Широкій, Старій Кульпарківській, Данила Апостола, Мисливській, Левандівській та інших вулицях”, – кажуть у Залізничній райадміністрації.
Кипить робота й у Галицькому районі. Найближчим часом там проведуть ремонтні роботи на вул. Меретина, Лепкого, Бібліотечній, Кубанській та Тютюнників. Як повідомили в Личаківській районній адміністрації, ремонти тривають на вул. Пекарській. Опісля обіцяють позбутися ям на вул. Китайській та Кордуби. “На вул. Пекарській є близько 5-6 глибоких просадок, які заважають нормальному руху транспорту, тому першочергово потрібно ліквідувати їх, а вже після цього займемось поточними ремонтами”, – каже  керівник відділу комунального господарства Личаківського району Юрій Равлик.
А ось Франківський район рапортує – всі найважливіші проблеми з ямами вже подолано. Районна адміністрація готується до проведення планових ремонтів на вулицях. Нагадаємо, нещодавно тут ліквідували ями на вулицях Г. Чупринки, Повстанській, Конотопській, Моршинській та нижній частині вулиці Сахарова.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8563 / 1.53MB / SQL:{query_count}