Львівщина як прихисток для кримчан

Нині у нашій області перебуває вже майже 600 біженців з півострова

Із кожним днем у Львівську область приїжджає все більше жителів Криму. Відтак вчора у Львові зустріли більше сотні кримчан. Приїжджають як діти, так і дорослі, інформує прес-служба Львівської облради. Приймають біженців не лише на Львівщині, а й в інших областях, майже 20 жителів Криму виявили бажання переїхати для тимчасового проживання на Хмельниччину. 
На гарячу лінію Львівської облради (0-800-501-727) з проханням прихистку зателефонувало близько трьох сотень сімей, а це майже півтори тисячі кримчан. На гарячу лінію телефонують і львів’яни, які готові допомогти притулком. Майже дві сотні сімей готові прийняти до себе на тимчасове проживання сім’ї з Криму та південно-східних областей України. Нині на Львівщині вже знайшли прихисток майже 600 біженців. Львів’яни перебування кримських гостей у місті намагаються зробити якомога комфортнішим, дбають про харчі, забезпечують першим необхідним, ба навіть навчанням. 
На навчання в заклади освіти області вже влаштували 40 кримських дітей. Це учні 1-10 класів. Двоє дітей із півострова вже навчаються у львівських ліцеях. Також на Львівщині гостюють вихованці кримського дитячого будинку сімейного типу, інформує  прес-служба ЛОДА. Сім’ю гостинно прийняли на проживання  у дитячий будинок сімейного типу села Жовтанці Кам’янка-Бузького району. Для дітей організували змістовне дозвілля з екскурсіями й прогулянками.
 Ви хочете допомогти?                     
Якщо у вас є можливість і бажання тимчасово прийняти у себе  мешканців Криму, звертайтесь:
Для львів’ян, які хочуть прийняти гостей із Криму: 063 978 40 03 (на цей номер надсилайте повідомлення з ім’ям контактної особи, адресою та кількістю людей, яких зможете прийняти)
Спільноти у Facebook: facebook.com/KRYM.SOS; facebook.com/SevSOS; facebook.com/maidancrimea.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8611 / 1.53MB / SQL:{query_count}