Ні квотному принципу!

На Львівщині – проти формування нового управлінського складу області на основі принципу партійних квот

Нардепи міжфракційного об’єд­нання “Львівщина” закликали відмовитися від квотного принципу кадрової політики та просувати в команду новопризначеної голови ЛОДА Ірини Сех насамперед львівських майданівців. Як стало відомо zaxid.net з власних джерел, 8 березня відбулися збори депутатів Верховної Ради від міжфракційного об’єднання “Львівщина” (до нього входять усі нардепи Львівщини) та розширених депутатських фракцій партії “Батьківщина” у ЛОР та ЛМР, на яких і розглянули можливі кадрові ротації.
Так, серед можливих кандидатів на посаду заступника з гуманітарних питань назвали активістів Романа Брезіцького та Ярослава Музичка (останньому, щоправда, вже запропонували роботу в Києві). Управління культури може очолити майданівка Уляна Мороз, управління сім’ї та молоді – активіст Андрій Породко. Водночас управління охорони культурної спадщини довірили б Юрію Дубику, а медицину – Богдану Чечотці.
На посаді ж першого заступника голови ЛОДА бачать депутата ЛМР Андрія Якиміва. Силовий блок готові віддати Миколі Кадикалу (начальник управління юстиції), Дмитру Гудимі (начальник управління Державної виконавчої служби), Руслану Демінцаку (начальник обласного управління міліції). Окрім того, на зборах закликали негайно відправити у відставку всю команду Олега Сала.
Додамо, що ректорат Українського католицького університету оприлюднив відкрите звернення до жителів Львівщини, у якому назвав “неприпустимим” формування нового управлінського складу області на основі принципу партійних квот. “Нав’язування суспільству управлінців із виключно партійних квот є радикальним порушенням духу Майдану і свідчить про підміну національних інтересів суто партійними”, – йдеться, зокрема, у зверненні, повний текст якого опублікований на офіційному сайті УКУ. В УКУ наголошують, що однією з головних вимог Майдану було те, що до влади в Україні мають прийти професіонали, “не заплямовані аморальними діями та негідними компромісами”, а Львівщина має бути у цьому процесі зразком для всієї країни.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8449 / 1.53MB / SQL:{query_count}