Самооборона допомагає легальному бізнесу


Останніми днями деякими інтернет-виданнями та в соціальних мережах була оприлюдена інформація про те, що Самооборона Майдану охороняє заклад нелегального грального бізнесу. Хочемо повідомити, що Самооборона завжди твердо стояла на боці боротьби з усіма незаконними явищами, бізнесами, в тому числі незаконним гральним бізнесом, допомагала виявляти незаконні заклади грального бізнесу на Львівщині. 
Щодо згаданого закладу, то нам адміністрацією цього закладу була надана вичерпна інформація з копіями відповідних документів, що підтверджує законну діяльність із розповсюдження державної лотереї, відповідно до яких діяльність розповсюджувача лотереї передбачена Законом України “Про державні лотереї в Україні” від 06.09.2012 р. Здійснюється вона на підставі ліцензії Міністерства фінансів України, умов випуску та проведення державної грошової миттєвої лотереї “ФУРОР”, договору між оператором і розповсюджувачем лотереї та посвідчення на право розповсюдження державних лотерей, видане оператором державної лотереї.
Розповсюджувач використовує сертифіковане обладнання, погоджене з оператором державної лотереї, здійснює бухгалтерський облік усіх операцій і сплачує самостійно та через оператора державної лотереї усі податкові платежі (у тому числі податок з прибутку, податок на додану вартість, відрахування до Державного бюджету України  від продажу лотерейних білетів, податок з доходів з фізичних осіб з виграшів, інші податки і збори з заробітної плати тощо до бюджетів і фондів усіх рівнів. Документи, що регламентують діяльність, відкриті для громадськості і розміщені в “Куточку споживача”.
Закон «Про заборону грального бізнесу» дозволяє проведення лотерей, отже, діяльність закладу відповідає вимогам законодавства України, створює робочі місця і сплачує податки в Державний і місцевий бюджети.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8599 / 1.53MB / SQL:{query_count}