Вперше жінка – губернатор

Громада Львова хотіла бачити очільником області бізнесмена Ярослава Рущишина, але столиця вирішила інакше, призначивши Ірину Сех за партійною квотою

фото: facebook.com/Ірина Сех
На посаду губернатора Львівщини  вперше призначили жінку – 43-річна парламентар, член ВО “Свобода”, Ірина Сех стала головою Львівської облдержадміністрації. Відповідний указ видав в.о. президента Олександр Турчинов у неділю, 2 березня. 
Тим часом напередодні кілька парламентарів, що представляють Львівщину у ВРУ, підписали звернення до прем’єр-міністра Арсенія Яценюка з пропозицією призначити головою ЛОДА бізнесмена Ярослава Рущишина. Його кандидатуру підтримали й громадські діячі, а також Комітет Майдану Львова. 
“Вважаємо його кандидатуру найбільш адекватною і прийнятною із усіх тих кандидатур, які сьогодні обговорюють у політикумі. Влада на прикладі Львівщини повинна на ділі підтвердити, що дослуховується до бажання людей бачити нові обличчя на важливих державних посадах, а Львівщина повною мірою заслужила собі право на забезпечення цього бажання”, – йдеться у зверненні. Під зверненням підписалися такі відомі львів’яни, зокрема Мирослав Маринович, Тарас Возняк, Ярослав Грицак. 
Однак у Києві проігнорували думку громади і призначили на посаду людину за партійною квотою. Така позиція викликала неоднозначну думку серед мешканців Львівщини. Свою незгоду з призначенням очільника області наразі львів’яни висловлюють у соцмережах та все ж обіцяють, що розмовлятимуть про це й з львівського Майдану, хай лиш стане спокійнішою ситуація в Криму…
Ірина Сех родом із Бродівщини. Працювала вчителем. Закінчила Тернопільський педінститут та факультет правознавства університету ім. І. Франка. Упродовж двох каденцій була депутатом Львівської облради. Очолювала фракцію ВО “Свобода” у Львівській облраді. У ВРУ очолювала  Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків ЧАЕС. Ірина Сех є головою Львівської обласної організації  ВО “Свобода”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8527 / 1.53MB / SQL:{query_count}