Сьогодні Львів помолиться за вбитих героїв Майдану

Нині, 22 лютого, о 15.00 в заупокійну м’ясопусну суботу на львівському Євромайдані відбудеться загальноміська панахида за невинно вбитими українцями під час протистоянь у Києві

фото: Марічка Ільїна

Як повідомили у прес-службі Львівської міської ради, участь у панахиді братимуть різні християнські конфесії. “Мета проведення панахиди – молитва за Героїв, які віддали свої життя заради нашого майбутнього. Крім того, львів’яни й усі інші українці звернуться до Бога з проханням захистити наш народ від зла, якого є так багато”, – повідомили в  управлінні внутрішньої політики ЛМР.

“Об’єднавшись духовно, відкинувши усі протиріччя, під час молитов будемо усім серцем просити Всевишнього показати нам шлях до визволення та миру. У ці важкі трагічні дні станьмо сильними і єдиними у своїй вірі, аби гідно вшанувати пам’ять і подвиг убитих патріотів”, – додали в управлінні.

 
фото: Марічка Ільїна
Водночас Молитовний Майдан Львова оголосив хвилю солідарності з українським народом. Українців просять присвятити 15 хвилин єднанню з київським Майданом. Приєднатися до всесвітнього флешмобу можна буде о 15.00 у неділю, 23 лютого. 

“Якщо ваша душа зараз у Києві, але ви не можете туди приїхати, – вийдіть на свій Майдан! Де би ви не були в цю неділю, 23 лютого, о
15.00 год за своїм місцевим часом – вийдіть із приміщень, станьте на вулиці (поодинці чи разом зі своїми родичами або друзями) і присвятіть 15 хвилин символічному єднанню з київським Майданом!” – йдеться у зверненні Молитовного Майдану Львова.

“Хай синій і жовтий кольори України, прапор вашої країни, вишиванка чи сакральний символ у ваших руках символізують цю суголосність наших душ. Хай прокотиться земною кулею хвиля нашої солідарності з людьми на Майдані. Ціною власного життя вони відстоюють свободу та гідність людини, гідність, яку ми всі поділяємо. Будьмо солідарними з безжально убієнними невинними героями! Підтримаймо їхні скорботні родини! Брутальне насильство й аморальна сила не здолають нас! Правда і гідність переможуть! Ви можете цьому посприяти. Ви можете допомогти тому, щоби мільйони людей захистили своє майбутнє! Просимо поширити це звернення!” – наголошується у зверненні.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8193 / 1.54MB / SQL:{query_count}