“Україна – це Європа!”

Учні Львівської лінгвістичної гімназії своїми малюнками підтримали Євромайдан

фото: Андрій Польовий
“Ми за ЄС!”, “Україна – це Європа!”, “Ми обираємо життя, а не існування!”, “Молодь дивиться вперед і вимагає кращого!” – малюнки з такими лозунгами відтепер є у коридорах Львівської лінгвістичної гімназії, що на вул. Кирила і Мефодія, 17-а.
Зі слів директора цього навчального закладу Тетяни Крупей, ініціатива створення власного шкільного арт-майданчика на підтримку подій, які відбуваються в країні, вийшла від самих учнів та цілого педагогічного колективу.
“Ідею подало саме життя. Діти чи не найбільше вболівають за своє майбутнє. Вони чудово розуміють, що ми всі нині говоримо не так про європейський вибір, як про ситуацію в нашій державі, яка далеко не найкраща і в якій порушують права людини. Тому було вирішено, аби свої висловлювання вони зображали на малюнках, – каже директор гімназії. – Цими малюнками, плакатами і картою країни, викладеною у вигляді зірочок, діти показали, що вони виступають за цивілізований вибір країни, за дотримання прав людини і що їхня найголовніша мрія – жити у європейській державі”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8702 / 1.54MB / SQL:{query_count}