Працівники Кам’янка-Бузького райвідділу міліції проти безчинств

Ще з перших днів Єврореволюції жителів Львівщини цікавить позиція міліції. Особлива увага до правоохоронних органів після того, як вранці, 30 листопада, загін Беркуту розігнав студентів на Майдані Незалежності в Києві...

Натомість Олександр Рудяк, начальник ГУ УМВС у Львівській області, запевнив “Пошту”, що в області буде мир і спокій. 
Відомо, що міліціонери охороняють громадський порядок, пропускають автомобілі на Київ (нагадаємо, що ще минулого тижня, автобуси, які їхали до Києва намагалися затримати працівники ДАІ – ред.), і, за інформацією “Пошти”, самі в цивільному їдуть мітингувати до столиці… 
Тим часом учора, 2 грудня правоохоронці Кам’янка-Бузького району оприлюднили лист-звернення, у якому йдеться про те, що вони підтримують Євроінтерацію, готові захищати і відстоювати права та інтереси тих, хто страждає від беззаконня.
“Особами, які називають себе міліціонерами, і в той же час вчиняють безчинства та беззаконня, зухвало знущаючись над нашими дітьми, братами, сестрами, батьками, друзями і лише за те, що вони мирно висловлюють свою громадянську позицію – це їх право.... Міліція з народом”, – йдеться у листі-зверненні. Під заявою підписались усі працівники Кам’янка-Бузького райвідділу.
Олександр Рудяк, начальник ГУ УМВС у Львівській області
Міністр внутрішніх справ України звернувся до усіх підрозділів міліції про недопущення будь-яких проявів неповаги до людей. Ця заява була надіслана у всі підрозділи МВС. Зараз вона розміщена на сайті обласного управління міліції. Працівники Кам’янка-Бузького райвідділу у листі-зверненні частково продублювали заяву міністра.

Запевняю, міліція Львівщини охороняє громадський порядок і виконує Конституцію України. Хочу спростувати інформацію про те, що будуть даватись злочинні накази. Ми діємо в межах чинного законодавства і хочемо, щоб акції протесту були мирні.

Міліція поза політикою і якщо люди з міліції хочуть займатися політикою, то нехай ідуть у політику. Мені здається, що хтось хоче втягти міліцію в політичні процеси, маючи на меті порушити спокій.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7976 / 1.54MB / SQL:{query_count}