Де обіцяні боларди?!

У Львові досі не поставили висувних стовпців, які повинні регулювати заїзд у пішохідну зону. Вони мали бути ще зі серпня…

фото: karpatskijobjektiv.com
Місто заплатило “мінімум мініморум” за боларди та необхідне обладнання, це дозволить розпочати монтування стовпців ще цього тижня, або на початку наступного. 
“Заплатили мінімум, такий дуже мінімальний – 230 тис. грн із необхідних 485 тис. грн. Уже домовлено, що постачальники змонтують усю систему, разом із необхідним обладнанням”, – каже “Пошті” Олег Береза, начальник ЛКП “Львівавтодор”.
Радник міського голови з питань велоінфраструктури Олег Шмід наголошує: роботи з монтування болардів (висувні стовпці, які регулюватимуть заїзд у пішохідну зону міста) потрібно проводити доти, поки ремонтують вул. Коперника, адже згодом відновлять рух трамваїв, а це значно ускладнить роботу з облаштування болардів. “Постачальники запевнили, що приїдуть монтувати боларди, адже вони розуміють проблеми, які є у місті…” – каже Олег Шмід.  
Як писала “Пошта” ще у серпні, центральна частина міста, в межах колишніх захисних мурів мала стати пішохідною зоною, але її облаштування затягується й досі, а все через брак коштів. У пішохідну зону ввійдуть 18 вулиць та площ міста: площі Ринок, Яворського та Катедральна, вулиці Сербська, Галицька, Краківська, Друкарська, Руська, Ставропігійська, Шевська, Памви Беринди, Театральна, Вірменська, Лесі Українки, Яна Жижки, Івана Федорова, Староєврейська, Братів Рогатинців. “Охоронятимуть” пішохідну зону платні парковки, велостоянки та боларди.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7999 / 1.53MB / SQL:{query_count}