Нагорода для улюбленої радіостанції львів’ян

Радіо “Львівська хвиля” вдруге перемогло у номінації “Львів інформаційний” конкурсу “Обличчя міста – 2013”

фото: Андрій Польовий
У Львові цього тижня оголосили переможців конкурсу “Обличчя міста – 2013”.  Організаторами заходу є Львівська торгово-промислова палата та Львівська міськрада. Другий рік поспіль у номінації “Львів інформаційний” переможцем обрано радіо “Львівська хвиля”. 
Загалом до участі у ХІV конкурсі промоції львівського підприємництва “Обличчя міста” цього року зголосилося понад 90 учасників. Серед них чимало таких, які взяли участь у заході вперше. За результатами презентації своїх компаній, до фіналу конкурсу потрапило 26 учасників. Вони презентували різні напрямки діяльності. Погалузево, відповідно до номінацій конкурсу, їх роботу оцінювали експерти та львів’яни. 
До уваги брали якість надісланих презентацій, статистичні дані, експертні оцінки та рекомендації партнерів. Окрім експертних оцінок, враховували і результати опитування львів’ян: цього року за улюблені компанії проголосувало майже 20 тисяч користувачів інтернету. 
Колектив газети “Львівська Пошта” вітає працівників радіо “Львівська хвиля” з перемогою у названій номінації!

 Коментарі                                
Віктор Іваницький, директор радіо “Львівська хвиля”:
– Щиро вдячний організаторам конкурсу, особливо Львівській торгово-промисловій палаті за відзнаку, яку нам вручають другий рік поспіль. Це надзвичайно приємно і дуже нас тішить! 
Особливість “Львівської хвилі” – її колектив. Тут вирішують усе разом. Наш колектив працює як один організм: злагоджено і чітко. Знаємо проблеми міста і регіону, тому оперативно на них реагуємо, підтримуємо слухачів і допомагаємо їм. 
Те, що ми робимо, – актуальне і цікаве для нашого слухача. Люди люблять наші розважальні програми, які виконуємо наживо. До нас в ефіри приходять цікаві люди, талановиті музиканти. Серед них є багато відомих, які свого часу дебютували на “Львівській хвилі”. 
Особливість “Львівської хвилі” – її колектив. Тут вирішують усе разом. Наш колектив працює як один організм: злагоджено і чітко
Радіоефіри – лише українською мовою. Цим ми хочемо підкреслити, що іншої державної бути не може. “Львівська хвиля” має постійні проекти. Вони традиційні у своїй основі, але наповнення їх різноманітне. Ми вдосконалюємо традиційні програми, адже наш слухач не пробачить нам, якщо відмовимось від них. 
Цього року наше радіо візьме участь в українсько-американській програмі “Обмін досвідом”. Думаю, це дасть нам новий поштовх і ми матимемо можливість повчитись та вдосконалитись. Сподіваюсь, що “Львівська хвиля” наступного року прийматиме участь у нових конкурсах та інших цікавих проектах.  

Влодко Лучишин, виконавчий директор, ведучий ранкового шоу “Все й Одразу” на радіо “Львівська хвиля”:
– Перемогу і визнання здобуваєш ненавмисно… Це стається само собою, якщо ти “живеш” радіостанцією і нашим містом! Тоді чітко розумієш і відчуваєш, що потрібно львів’янам. 
Залишається лише увімкнути свій професіоналізм, організувати правильно людей, аби вони зробили продукт, потрібен городянам. Нагорода не лише підтверджує те, що нас слухають, адже ми, маючи відповідні рейтинги, і так це знаємо. Вона підтверджує, що “Львівська хвиля” – найкраща і найвпливовіша радіостанція! 
На перемогу у номінації “Львів інформаційний” ми очікували, але інтрига та цікавість, звісно, були
Ми вибороли це звання завдяки міцній соціальній позиції, підтримці різноманітних соціальних проектів і безперервній роботі з громадськими організаціями. “Львівська хвиля” реально впливає на життя нашого міста. І це дуже тішить! 
Якщо чесно, на перемогу у номінації “Львів інформаційний” ми очікували, але інтрига та цікавість, звісно, були. У Львові є багато сильних медіа, але таких, які динамічно працюють у різні боки, – небагато. Ми працюємо не лише на рекламодавця чи слухача, а просто з метою допомогти людям, вирішити їхні проблеми тощо. Творчий колектив радіостанції має багато нових і цікавих ідей, але поки волію про них не розповідати.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7870 / 1.56MB / SQL:{query_count}