Готуємось до зими

37 млн грн ЛМКП “Львівтеплоенерго” планує витратити на ремонтну кампанію. Наразі роботи виконані на 75%. Тепловики обіцяють вкластися в терміни

Львів’янам досі не відомо, як платитимуть вони за тепло у наступному опалювальному сезоні, адже лише у вересні міські чиновники з депутатами планують обговорити доцільність зміни двоставкового тарифу на одноставковий.
І хоч до початку сезону ще залишається трохи часу, роботи на об’єктах теплопостачання в розпалі. В планах левова частка припадає на заміну аварійних та зношених теплових мереж. Завершити ремонти тепловики хочуть до початку жовтня.
Сьогодні на балансі ЛМКП “Львівтеплоенерго” перебуває 433 км теплових мереж. Більша половина з них потребує заміни. Терміни експлуатації труб становлять в середньому 25 років. Наразі триває заміна магістральної теплової мережі від ТЦ “Північна” по вул. Хвильового. “Тут 300 м труби діаметром 325 мм мають поміняти на попередньо ізольовані. Робота на об’єкті триває вже 10 днів, однак до Дня Незалежності плануємо завершити розпочате”, – зазначив Орест Фіх, головний інженер ТЦ “Північна”.
Наразі прокладання теплових мереж завершено на 12 км. Також провели повторні гідравлічні випробування. Нині теплові мережі на 85% готові до приходу холодів
“Впродовж цьогорічної ремонтної кампанії підприємство має підготувати 317 об’єктів теплопостачання. До початку опалювального сезону вже готові 67 центральних теплових пунктів. У планах ЛМКП “Львівтеплоенерго” – заміна близько 17 км теплових мереж – як магістральних, так і внутрішньозонових. Наразі прокладання теплових мереж завершено на 12 км. Також провели повторні гідравлічні випробування. Нині теплові мережі на 85% готові до приходу холодів”, – розповів Михайло Мозола, заступник головного інженера ЛМКП “Львівтеп­лоенерго”. 
Крім заміни теплових мереж спеціалісти проводять ремонти на котельнях, бойлерних. Масштабні роботи проводяться на найбільшому об’єкті  теплопостачання, який перебуває на балансі Львівтеплоенерго – ТЕЦ-1. Згідно з інвестиційною програмою, затвердженою НКРЕ, на цьогорічні ремонтні роботи на ТЕЦ-1 витратять понад 14 млн грн. А у ремонтну кампанію Львівтеплоенeрго планує вкласти близько 37 млн грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8763 / 1.53MB / SQL:{query_count}