Подарунок для царя звірів

Свій перший день народження циркове левеня Кайл святкує у Львові

фото: Андрій Польовий
Вчора, 31 липня, львів’яни мали змогу побачити справжнього лева. Кайла (так звати тварину) привезли у центр міста, аби поєднати два гарні діла – зробити подарунок для левенятка, якому сьогодні виповнюється рік, і порадувати жителів міста, найсміливіші з яких могли навіть погратися з ним.
Зі слів заступника директора цирку Вікторії Турчанінової, команда просто не могла відмовити у задоволенні Кайлу, не показавши йому Львова. “Він немов доповнює панораму кам’яних левів міста. Спочатку ми хотіли зорганізувати для нього прогулянку Львовом, однак через перестороги влади нам не дозволили цього зробити”, – каже вона. 
Та для тих, хто не зміг прийти на зустріч з Кайлом, є можливість побачити його та інших “кобзовських” героїв на виставці у цирку або прийти на вистави.
“Приємно зараз тут знаходитися. Відчуваю себе так, ніби потрапив назад у дитинство. Є така стара, проте хороша комедія “Смугастий рейс”, у якій леви гуляли собі по палубі корабля. А тут гарне левеня, подароване Папі Бенедикту ХVI, гуляє Львовом, площею Ринок. Думаю, ця подія є досить символічною, адже, живучи серед десятків кам’яних левів, зараз можемо поміж них побачити і справжнього живого царя звірів”, – поділився враженнями Роман Грицевич, депутат Львівської міськ­ради.
Він також звернув увагу, що 29 та 30 серпня цирк “Кобзов” проводить благодійні вистави для дітей з малозабезпечених сімей, сиріт та інвалідів Львова та області.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8573 / 1.53MB / SQL:{query_count}