Новації “Нової Пошти”

“Нова Пошта” відкрила у Львові надсучасний сортувальний термінал. Відтепер швидкість доставки збільшиться. Окрім того, у місті з’являться нові робочі місця

У Львові презентували новий високотехнологічний сортувальний термінал “Нової Пошти”. Його запуск дозволить клієнтам компанії отримувати свої посилки вдвічі швидше. Насамперед це стосується віддалених населених пунктів Західної України. Нині послугами компанії користується кожен третій українець, замовляючи товари з інтернету або надсилаючи посилки рідним та близьким. Крім цього, з’являться нові прямі маршрути зі Львова до Полтави, Харкова, Сімферополя і Дніпропетровська. 
Зі слів генерального директора компанії “Нова Пошта” В’ячеслава Климова, новий комплекс є першим у ланцюжку десяти запланованих терміналів, що будує “Нова Пошта”. Львів невипадково є першим. Компанія вважає наше місто українськими воротами до Європи. Особливо, якщо відбудеться очікуване приєднання України до Євросоюзу. “Основні потоки вантажів проходять цим напрямком. Львів є пріоритетним, бо “Нова Пошта” вносить свій вклад у розвиток економіки регіону”, – каже В’ячеслав Климов.
Львів є першим невипадково, компанія вважає наше місто українськими воротами до Європи
Новий термінал обладнаний 35-ма постановочними місцями для великотоннажних автомобілів та 24-ма – для малотоннажних, двома високотехнологічними сортувальними лініями – для вантажів посилкового формату та дрібних. Це має дозволити оперативно розфасовувати посилки, бандеролі, інші товари та пошту за регіонами. Компанія “Нова Пошта” у Львівській області має понад 30 відділень, з яких 14 працює у нашому місті. Наразі львівська філія “Нової пошти” обробляє близько семи тисяч відправлень щодня. Потужності нового терміналу дозволяють збільшити цю кількість вдвічі. 
“Зараз закінчуються останні підготовчі роботи та почнеться докомплектація кадрів. Дізнатися про вакансії охочі зможуть на сайті “Нової Пошти” чи з інших ресурсів, де публікуються вакансії”, – розповів Богдан Зварич, директор львівської філії компанії “Нова Пошта”. Оскільки задоволений працівник – запорука якісного сервісу, компанія подбала про зручності для персоналу. Обладнали якісні душові та переодягальні. 
Влада Львівщини позитивно оцінила відкриття нового комплексу. “Як кажуть  бізнесмени – ви нам лише не заважайте, ми все зробимо самі. Ми не заважали. Як бачимо, результат чудовий. Цей сучасний комплекс має прекрасні перспективи і є відповіддю на головні напрями та стратегії розвитку Львівщини”, – наголосив директор департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості облдержадміністрації Денис Шмигаль.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8822 / 1.54MB / SQL:{query_count}