Новий начальник – нові дороги?

Керівником Служби автомобільних доріг у Львівській області призначили Миколу Гнатіва

фото: zaxid.net
Микола Гнатів (на фото) три останні роки очолював аналогічну службу в Тернопільській області, а до того – на Волині (чотири роки). Загалом в дорожній галузі працює з 1979-го. Закінчив Львівський політехнічний інститут і аспірантуру при Інституті “СоюзДорНІІ” в Москві. Трудовий шлях почав із роботи майстра. 
За львівські дороги новопризначений керівник планує взятись одразу ж після погашення боргів, що накопичились минулими роками. А це, з його слів, сума чимала – 300 млн грн. “Сьогодні ми спільно з керівництвом облдержадміністрації і Укравтодором працюємо над тим, аби ці борги повернути підрядникам”, – заявив Микола Гнатів. 
Залучати до роботи автодору тернопільців новий керівник не має наміру. На його думку, кадровий потенціал Львівщини достатній. Його ж завдання як керівника “просто організувати роботу”. 
Крім того, очільник Служби автомобільних доріг Львівщини зазначив, що вже є перелік тих, які ремонтуватимуть в першу чергу. Це, зокрема, відтинки автошляхів Львів – Тернопіль, Львів – Луцьк, Львів – Івано-Франківськ. З його слів, у цих напрямках капітально відремонтують майже 30 км доріг. На інших робитимуть лише ямковий ремонт, пише “Львівський портал”.
“Я, як професійний дорожник, теж не люблю ямкового ремонту. Але це явище нині вимушене, проте у перспективі тимчасове. На сьогодні це єдиний дешевий захід, який може забезпечити більш-менш комфортний проїзд нашими дорогами. Я прихильник більш серйозних ремонтів, заміни конструктивних шарів на наших дорогах, щоб вони відповідали європейському рівню”, – додав новий керівник Служби автодоріг Львівщини.
Вже є перелік доріг, які ремонтуватимуть в першу чергу. Це, зокрема, відтинки автошляхів Львів – Тернопіль, Львів – Луцьк, Львів – Івано-Франківськ. У цих напрямках капітально відремонтують майже 30 км доріг
На запитання журналістів, який бюджет Служби автомобільних доріг у Львівській області для ремонту автошляхів у цьому році, Микола Гнатів відповів, що орієнтовно 170 млн грн. 
Голова Львівської облдержадміністрації подякував за роботу попередньому керівникові Служби автомобільних доріг у Львівській області  Тарасу Сиротинському (звільнення якого ініціював сам –  “Пошта”) і побажав новому її очільнику Миколі Гнатіву плідної праці. “Нині маємо три важливі складові для подальшої роботи – збереження, відновлення та розширення автомобільних доріг у Львівській області. Наша область – ворота в Європу. І варто докласти максимум зусиль, аби ці ворота завжди були у належному стані”, – сказав Віктор Шемчук. 
В Тернополі у зв’язку з переведенням Миколи Гнатіва на Львівщину посада начальника дорожньої служби наразі вакантна. Обов’язки начальника виконує перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Сергій Гнат, інформують “20 хвилин”.
До слова, Укравтодор назвав п’ять областей із найгіршими дорогами. Львівщина опинилися серед лідерів цього антирейтингу. Найпроблемніші області зі значним залишком ямковості на дорогах України – Львівська, Чернігівська, Черкаська, Закарпатська і Чернівецька.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8434 / 1.55MB / SQL:{query_count}