Програма для айтішників міста

Вчора, 22 липня, у Львові презентували нову Програму магістерського рівня з управління технологіями (MS in Technology Management)

Ця програма стане першою у Східній Європі, яка поєднає технологічну і бізнес-освіту. Програма стартує на базі Українського католицького університету вже у жовтні цього року. Вона спрямована на ІТ-фахівців, які прагнуть поглибити свої знання в галузі управління, краще зрозуміти бізнес та стратегії розвитку продукту, набути навичок міжособистісного спілкування.
Як зазначають організатори, програма створить ідеальне середовище для реалізації власного проекту. “Триватиме вона півтора року, її вартість становить вісім тисяч доларів. Учасниками програми можуть стати особи, які мають диплом про вищу освіту в ІТ-сфері або суміжній галузі, щонайменше чотири роки досвіду роботи у відповідній сфері, досвід управління невеликими командами, добре знають англійську”, – розповіла “Пошті” Софія Опацька, керівник Львівської бізнес-школи УКУ. 
До речі, Україна посідає четверте місці у світі за кількістю ІТ-працівників. Водночас в Укрдержреєстрі повідомляють: з початку року в Україні зареєстровано майже 5,4 тис. суб’єктів господарювання, які зазначають видом своєї діяльності сферу інформаційних технологій.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8658 / 1.52MB / SQL:{query_count}