Поважний ювілей

Львівський авто-фан-клуб “ЗАЗ-Козак” відсвяткував 30-річчя

фото: Євген Кравс
Впродовж вікенду у Львові пройшов П’ятий міжнародний мегазліт власників антикварних автомобілів “Запорожець”. Учасники прибули до міста Лева на святкування 30-річчя львівського авто-фан-клубу “ЗАЗ-Козак”.
На щорічний мегазліт до Львова, приїхали власники автомобілів “Запорожець” із різних куточків України, Росії та Німеччини. На площі Ринок відбулося їх нагородження.
“В нашому клубі є така традиція: коли до нас приїжджають люди, які подолали найдовшу відстань  з півночі, півдня, заходу і сходу, завжди даруємо їм маленькі сувеніри. Цього року в наших списках (а ми дивимось, щоб це був саме автомобіль “Запорожець” з рідним мотором) є такі домінанти: з півночі – Санкт-Петербург, із заходу – місто Ханенбах (Німеччина), з півдня – Севастополь, зі сходу – Харків”, – розповів Євген Кравс, голова Комітету історичних автомобілів.
У програмі святкувань була й виставка-презентація різних моделей ретро-“Запорожців”, фотовиставка “Нашого цвіту по всьому світу”, презентація відеофільму про автомобільні фан-клуби “Запорожців” у Європі. 
По завершенні мегазльоту у Львові екіпажі відправилися у екстремальну автоподорож в Карпати…
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8324 / 1.53MB / SQL:{query_count}