Сонячна батарея у Бернардинському подвір’ї

Переможці міжнародного відкритого конкурсу “Проект облаштування відкритого простору комплексу Бернардинського монастиря у Львові” отримають 3 тис. євро, 2 тис. євро і 1 тис. євро за перше, друге і третє місця відповідно

Про це вчора під час засідання виконавчого комітету Львівської міськради сказала начальник управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко. Вона зазначила, що згідно з угодою, яку підписала міськрада і GIZза перше і третє місце платитиме GIZ, бо переможці іноземці. Друге місце посіли українці і премію виплатять з коштів, передбачених у міському бюджеті Львова на 2013 рік на організацію та проведення конкурсу. Відповідне рішення прийняв виконком.
Авторський колектив у складі: Ю.Столярова, П. Моркеля, О. Малиновської, С. Бабія отримає премію у розмірі 20,8 тис. грн, інформує zaxid.net. Також найближчим часом проект повинні представити громадськості. “У самому подвір’ї передбачається зробити зелені насадження, замощення території. Також планується встановити сонячну батарею, яка освітлюватиме цю територію і місця для сидіння”, – розповіла Лілія Онищенко.
Колектив авторів: Петер Сабо, Ева Дері-Папп, Андраш Газдаг, Томаш Карачоний із Будапешта отримали диплом міського голови Львова Андрія Садового. 3 липня 2012 року у Львові оголосили міжнародний відкритий конкурс проектів впорядкування простору Бернардинського комплексу.
15 червня виконавчий комітет Львівської міськради прийняв рішення про оголошення міжнародного конкурсу на найкращий “Проект облаштування відкритого простору комплексу Бернардинського монастиря у Львові”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9277 / 1.53MB / SQL:{query_count}