Новації не для львів’ян?..

Адміністрація Львівелектротрансу закликає пасажирів міського електротранспорту активніше користуватися терміналами для продажу проїзних талонів.

фото: архів
Таке враження, що містяни бояться терміналів з видачі квитків для проїзду в електротранспорті. “Пошті” не раз доводилося спостерігати, як на трамвайній зупинці на вул. Сахарова люди, чекаючи трамвая по 5-10 хвилин, не купували квитків у терміналі, натомість товклися у перших дверях електротранспорту, аби придбати їх у водія.
Нагадаємо: термінали зручні для користування і сприяють пришвидшенню руху трамваїв, бо не забирають час у водіїв для видачі квитків на зупинках. Наразі працює сім терміналів: на вулицях Сахарова, 2, Коновальця, 109, І. Франка, 33, Руській, пр-ті Червоної Калини (кінцева зупинка тролейбуса №24) та на вул. Миколайчука (кінцева зупинка трамвая №6). 
“Квитки у терміналах купують, але не так активно. Зараз група волонтерів у час пік біля терміналів пояснює пасажирам, як придбати талони. Це ж дуже зручно, тому що купити квиток у водія важко, утворюється черга. Термінали спростять роботу водіїв і процес придбання талонів”, – пояснює Сергій Перепелюк, в.о. начальника відділу зборів ЛКП “Львівелектротранс”. 
Загалом передбачили 78 терміналів, які готовий поставити інвестор на вулицях Львова.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7980 / 1.53MB / SQL:{query_count}