Дорожньо-грошовий “колапс”

З вини казначейства припинили ремонт львівських вулиць – Горбачевського, Січових Стрільців і Пекарської

Дороги перекрили – і на тому все?! Львів не може продовжувати ремонти доріг, бо, за інформацією прес-служби мерії, казначейство не виконує платіжних доручень, а підрядники не отримують коштів.
Також через непроплати постає питання забезпечення водопостачанням містян та роботи міського електротранспорту. За інформацією департаменту фінансової політики, на 2 липня казначейство не проплатило за рахунками міської ради 34 млн 869 тис. грн.!
“Ремонт на вулиці Січових Стрільців не ведеться. І це дуже велика проблема, бо підрядник усе, що міг зробити за свої обігові кошти, зробив. Питання стосується не лише цієї вулиці. Роботи зупинили на Пекарській, Горбачевського. Ми розпочали ремонти, але підрядник вичерпав увесь свій ресурс. Казначейство коштів не дає. Сьогодні я мав розмову з його керівником – обіцяє найближчими днями це питання розблокувати. Але ми на тиждень вибиваємося з графіка, – каже міський голова Андрій Садовий. – Роботи, які розпочали на Городоцькій та Коперника, виконують коштом Європейського банку. Не думаю, що там можуть бути такі проблеми. А щодо всіх об’єктів, які ремонтуємо коштом місцевого бюджету, є проблеми. Без грошей робити щось неможливо”. 
Львів не може продовжувати ремонти доріг, бо, за інформацією прес-служби мерії, казначейство не виконує платіжних доручень, а підрядники не отримують коштів
За інформацією Франківської райадміністрації Львова, підрядна організація припинила ремонтні роботи на вул. Горбачевського з тієї ж причини. “Якби казначейство проплатило хоча б половину коштів, то ремонтні роботи відновили б”, – повідомив Орест Тимчишин, заступник з питань житлово-комунального господарства голови Франківської райадміністрації. З його слів, ремонт проїзної частини можна було б закінчити за чотири-п’ять днів, а вже потім замостити тротуар з лівого боку вулиці Ген. Чупринки. “Там уже відфрезерували краї з кожного боку дороги, замінили теплотрасу, підключили водопровід і каналізаційну мережу”, – запевнив Орест Тимчишин.
Також через непроплату відклали будівництво транспортного вузла на Городоцькій – Шевченка. “Казначейство не дає коштів, передбачених для авансу підрядній організації ПАТ “ЛСБМУ-1”. Зважаючи на це, нині важко спрогнозувати, коли зможемо розпочати роботи”, – зазначив в.о. начальника міського управління капітального будівництва Ігор Фалюта.
Нагадаємо: перекривати частину вул. Шевченка для будівництва розв’язки планували 2 липня, ремонт мав тривати одночасно із реконструкцією вул. Городоцької на відтинку від церкви Анни до ТЦ “Магнус”.
Також через непроплату казначейства проблеми мають Львівелектротрас і Львівводоканал. Працівники Львівелектротрансу з травня не одержують зарплати. А Львівводоканал отримав попередження від Львівобленерго про відключення подачі електроенергії через заборгованість.
“Ми переказали частину коштів водоканалу, але поки що через казначейство вони не проплачені. Це дуже складна ситуація. Наразі все функціонує. Але ми тепер працюємо не в екстремальних, а в надекстремальних умовах”, – зазначив учора мер.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8709 / 1.55MB / SQL:{query_count}