“Мамо, повернися!”

У Львові 13 липня відбудеться благодійний концерт для підтримки дитячого веломарафону Україна-Італія

фото: Павло Савчук
Діти віком 14-16 років, які проживають в маленькому містечку Соснівка, що на Львівщині на велосипедах планують “підкорити” Рим. Як зазначають організатори велопробігу, саме такі міста як Соснівка в Україні є найбільшими постачальниками робочої сили до інших держав, оскільки тут немає великих підприємств, через що рівень безробіття іноді досягає більше 50 %.
 
 
“Мамо, повернися!” – це велоподорож 10 велосипедистів, з яких двоє дорослих, упродовж 36 днів з України в Італію. Маршрут велопробігу такий: (Україна) Соснівка – Львів – (Польща) Перемишль – Сянок – Беч – Краків – Освенцім – (Словаччина) Чадца – Братислава – (Австрія) Відень – Грац – (Словенія) Любляна – (Італія) Венеція – Равенна – Рим. Велосипедисти повернуться в Україну рейсовим автобусом Рим – Львів.
Аби привернути увагу до проблем, пов’язаних із заробітчанством (руйнування сімей, неправильне виховання тощо) та зібрати кошти на цей веломарафон, наступної суботи, 13 липня, у Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького пройде благодійний концерт. Концерт “Мамо, повернися!” відбудеться за участі Ніни Матвієнко, гурту “PROVIDER”, Вови зі Львова, Олесі Киричук, “RiZUPS”, “Шосте чуття”, “doMANI”, Маріанни Ільків, Андрія Князя, Остапа Стахіва, Андрія Заліска та ін. 
Концерт розпочнеться о 17.00, організатори: гурт “PROVIDER” та Благодійний фонд “Еко-милосердя”. Зазначимо, найбільшим досягненням команди “Еко-милосердя” є дитячий веломарафон “Україна – Атлантика” (3500 км через 8 країн Європи за 62 дні у 2005 році).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7916 / 1.53MB / SQL:{query_count}