Хаос через ремонти: ото будемо мучитися!

Частину вулиці Городоцької закрили до листопада. Проте наразі гуркоту техніки чомусь не чутно

фото: Андрій Польовий
Дуже дивно бачити вічно загазовану та з заторами вул. Городоцьку пустою і тихою. Ще у понеділок, 24 червня, на ділянці дороги від ТЦ “Магнус” до церкви святої Анни встановили інформаційні та дорожні знаки, а також бетонні блоки, що закривають для проїзду ділянку ремонту. Проте ремонтами наразі навіть не пахне – робітників не видно… 
Попри те, що прес-служба мерії інформувала: у вівторок розпочнуть демонтаж хідників, станом на вчора вул. Городоцька перетворилася на пішохідну зону без натяку на ремонт. Натомість на інших вулицях затори: всі маршрутки, які раніше їхали Городоцькою, тепер повертають на вул. Раппопорта, далі – на вул. Шевченка і біля церкви святої Анни виїжджають на Городоцьку. 
 До теми:                                        
Тимчасом ДАІ Львова просить водіїв звернути увагу на зміни в дорожньому русі та виконувати вимоги тимчасових дорожніх знаків, зокрема здійснювати об’їзд так.
Напрямок із вул. Шевченка до центру міста: по вулицях О. Ковча – Тунельна – Варшавська – просп. Чорновола або вул. Пстрака – вул. Клепарівська.
Напрямок із вул. Городоцької до центру міста: пл. Кропивницького – вул. Шептицьких (або вул. Митрополита Ангеловича – вул. Олександра Невського) – пл. святого Юра – вул. Устияновича – вул. Технічна – вул. С. Крушельницької – вул. Словацького – вул. Дорошенка (двосторонній рух від вул. Словацького до пр. Свободи).
Напрямок із центру до вул. Городоцької: по вул. Листопадового Чину або по вулиці Дорошенка.
Напрямок із центру до вул. Шевченка: вул. Шпитальна – вул. Раппопорта.
Як писала “Пошта”, ремонт вул. Городоцької триватиме до листопада. Роботи виконує фірма “Онур”. Через ремонт Городоцької змінено рух 17-ти маршрутів. У минулому номері “Пошти” розповідалося, як їздити Львовом під час ремонтів доріг (окрім того, опис схем об’їзду є на нашому сайті).
“Пошта” також нагадує: у понеділок, 1 липня, на ремонт закривають вул. Коперника. Тому трамваї №2 та №10 курсуватимуть по вул. Вітовського. Трамвай №1 не їздитиме. Трамвай №9 курсуватиме із залізничного вокзалу по вул. Вітовського на пл. Соборну і в зворотному напрямку. Також будуть змінені схеми руху семи автобусних маршрутів: №№15, 21, 24, 42, 43, 45, 48.
А 8 липня на ремонт закривають вулиці Б. Хмельницького та Замарстинівську. Не курсуватимуть трамваї №№4, 5, 6. Трамвай №7 їхатиме з Погулянки на вул. Княгині Ольги. Відбудуться зміни у схемах руху маршруток №9 та №20.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8159 / 1.54MB / SQL:{query_count}