Дорожній хаос: які вулиці закривають на ремонт?

Скоро буде паралізованим чи не весь центр, змінять рух маршруток, а деякі номери трамваїв взагалі не курсуватимуть

фото: Марічка Ільїна
Таких ремонтів Львів, мабуть, ще не бачив! Вулиці у центрі міста ремонтуватимуть до листопада. Аж кортить сказати: “Ремонти-2013… І нехай всі львів’яни зачекають”. У маршрутках вже чути панічні розмови. “То як тепер на роботу добиратись?”, – запитувала львів’янка у свого чоловіка. На що отримала відповідь: “А, як думаєш, навіщо велодоріжки зробили? Бери ровер і їдь на роботу!”. Та щоб мати хороші дороги, мусимо чимось жертвувати. 
Через ремонти доріг міський транспорт курсуватиме зі змінами. Вузькі центральні вулички матимуть колосальне навантаження, тому, якщо є можливість, їдучи власним авто, варто оминати центр та місця проведення робіт.
 Ще тексти                            
«На час ремонту 22 міських маршрути курсуватимуть за зміненими схемами. Як інформує прес-служба міськради, ремонтні роботи на вказаних ділянках триватимуть до листопада цього року»
Зміни у маршрутах на час ремонтів
Відповідно до умов співпраці міста та Європейського банку реконструкцій та розвитку, з наступного понеділка у Львові розпочинають ремонтувати ділянки доріг вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6.
Цього року відремонтують такі ділянки доріг: вул. Городоцька на ділянці від церкви Анни до “Магнусу”, вул. С. Бандери – вул. Коперника на ділянці від вул. Генерала Чупринки до повороту трамвайної колії (музей “Русалка Дністрова”); вул. Б. Хмельницького на ділянці від пл. Осмомисла до вул. Мулярської; вул. Замарстинівська на ділянці від вул. Мулярської до вул. Гайдамацької.
“Коли відремонтують вул. Б. Хмельницького, матимемо ще одну транспортну “артерію”. Зараз цією вулицею їздять тільки трамваї, водії намагаються оминати її. Будівельні роботи триватимуть до листопада, але є ймовірність, що вул. Бандери – Коперника, за умови належного фінансування, відремонтують швидше”, – зазначив директор ЛКП “Львівавтодор” Олег Береза. За його словами, до листопада збудують і транспортну розв’язку між вул. Городоцькою та вул. Шевченка. Там буде нова проектована вулиця.
 
фото: Марічка Ільїна
24 червня на ремонт закривають вул. Городоцьку. Через це за зміненими маршрутами курсуватимуть трамваї №6 та №7. Трамвай №6 їхатиме з вул. Миколайчука (Липинського) по вул. Вітовського на залізничний вокзал та в зворотному напрямку. Трамвай №7 курсуватиме з Погулянки до вул. Миколайчука (Липинського). Відбудуться зміни у схемах руху 17-ти автобусних маршрутів: №№6а, 7, 9, 12, 15, 17, 20, 25, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 41, 49, 51. 
1 липня на ремонт закривають вул. Коперника. Тому трамваї №2 та №10 їхатимуть по вул. Вітовського. Трамвай №1 не курсуватиме. Трамвай № 9 курсуватиме із залізничного вокзалу по вул. Вітовського на пл. Соборну і в зворотному напрямку. Також будуть змінені схеми руху семи автобусних маршрутів: №№15, 21, 24, 42, 43, 45, 48. 
8 липня на ремонт закривають вулиці Б. Хмельницького та Замарстинівську. Не курсуватимуть трамваї № №4, 5, 6. Трамвай № 7 їзхатиме з Погулянки на вул. Княгині Ольги. Відбудуться зміни у схемах руху маршруток №9 та №20. 

Змінений рух “рогатих”

Із 8 липня, після закриття всіх чотирьох ділянок, трамваї курсуватимуть так: №2 їхатиме з вул. Коновальця на вул. Пасічну через вул. Вітовського; №7 – з Погулянки на вул. Княгині Ольги; №9 – із залізничного вокзалу по вул. Вітовського на пл. Соборну; №10 – із залізничного вокзалу на вул. Пасічну по вул. Вітовського. Без змін курсуватимуть трамваї №3 та №11. Рух трамваїв на маршрутах №№ 1, 4, 6 припинять.
За словами в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури міської ради Володимира Олійника, на час ремонтних робіт трамвайне депо перенесуть з вул. Липинського на вул. Городоцьку, а ремонтні майстерні з вул. Городоцької – на вул. Липинського.

Нова транспортна схема – 2

Як розповів заступник начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР Ігор Собенко, на час ремонтних робіт внесуть суттєві зміни в схему організації дорожнього руху у Львові. Зокрема, проспект Свободи відкриють для руху громадського транспорту, на деяких вулицях міста дозволять двосторонній рух (вул. Дорошенка, вул. Хімічна тощо).
“Основними вулицями, якими курсуватимуть автобуси за зміненими схемами, будуть вул. Шпитальна, вул. Раппопорта з виїздом на Ярослава Мудрого та вул. Городоцьку – це один напрямок. Щодо іншого напрямку, відкриють для громадського транспорту пр. Свободи. Автобуси  повертатимуть на вул. Гнатюка у напрямку від центру. До центру вони їхатимуть з вул. Городоцької по вул. Шептицьких – Устияновича – Бібліотечній з виїздом на вул. Дорошенка. Все це стосується вул. Городоцької”, – розповів Ігор Собенко. 
За словами чиновника, планується, що маршрутка №21, кінцева зупинка якої розташована біля школи № 40 (трамвайна зупинка “Головна пошта”), їхатиме до вул. Університетської по вул. Дорошенка. Інші маршрути здійснюватимуть об’їзд закритої на ремонт ділянки вул. Коперника по вул. Вітовського і вул. Нечуй-Левицького. 8 липня, після закриття вулиць Б. Хмельницького та Замарстинівської, зміни відбудуться у схемах руху автобусних маршрутів №9 і №20. “Вони оминатимуть закриту ділянку вулицями Хімічною та Куліша”, – зазначив Ігор Собенко.
Інформацію про зміни у русі планують розмістити в салонах автобусів та на кінцевих зупинках громадського транспорту. Як зазначив чиновник, всі зміни погоджені з ДАІ.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0357 / 1.59MB / SQL:{query_count}